Książkowe prezenty na Dzień Ojca

Czy wiecie o tym, że Dzień Ojca ustanowiono po to, żeby okazać szacunek i wdzięczność ojcom? Co prawda święto nie jest tak popularne jak Dzień Matki, ale z roku na rok zainteresowanie nim jest coraz większe. 23 czerwca będziemy mieć okazję, żeby pokazać naszym tatusiom, że nam na nich zależy, że doceniamy trud, jaki włożyli w to, żebyśmy byli kochani i bezpieczni. Warto pomyśleć o jakimś upominku. Książkowe prezenty na Dzień Ojca są na to świetnym sposobem. Przed Wami kilka propozycji.

Książkowe prezenty na Dzień Ojca

Książkowe prezenty na Dzień Ojca. Komeda w TaniaKsiążka.plKomeda Magdalena Grzebałkowska

Mówi się, że Krzysztof Komeda był zagadką. W tej biografii autorka starała się jak najwięcej dowiedzieć o życiu znanego na całym świecie pianisty jazzowego i kompozytora. Magdalena Grzebałkowska starała się dotrzeć do wszystkich, którzy mogli jej coś opowiedzieć o muzyku.

 

Książkowe prezenty na Dzień Ojca. Zabójczy pocisk w TaniaKsiążka.plZabójczy pocisk opowiadania kryminalne

17 kryminalnych opowiadań autorstwa 16 polskich pisarzy. Są to opowiadania o rożnych zbrodniach. Ta książka jest spacerem po mrocznych zagadkach ludzkiej duszy.

 

 

Ziarno prawKsiążkowe prezenty na Dzień Ojca. Ziarno prawdy w TaniaKsiążka.pldy Zygmunt Miłoszewski

Prokurator Teodor Szacki prowadzi śledztwo w sprawie śmierci działaczki społecznej. Rozwiązanie zagadki oprze się o splot relacji polsko-żydowskich oraz historię sprzed ponad 60 lat.

 

Książkowe prezenty na Dzień Ojca. 451 st Fahrenheita w TaniaKsiążka.pl451 ° Fahrenheita Ray Bradbury

Akcja książki ma miejsce w Stanach Zjednoczonych, w przyszłości. Domy są zbudowane z niepalnych materiałów, ale strażacy mają co robić. Zajmują się paleniem książek, których posiadanie jest zabronione przez władze. Bohaterem książki jest Gay, młody strażak, który zaczyna kwestionować to prawo.

 

Książkowe prezenty na Dzień Ojca. Skazany na góry w TaniaKsiążka.plSkazany na góry Denis Urubko

Urubko jest kazachskim alpinistą. W 2018 roku podjął razem z Adamem Bieleckim wyprawę ratunkową na  Nanga Parbat, którą śledził cały świat.  W książce opowiada o swoich przygodach i przekraczaniu granic wytrzymałości.

 

Książkowe prezenty na Dzień Ojca. Instrukcja obsługi kobiety w TaniaKsiążka.plInstrukcja obsługi kobiety Katarzyna Miller, Suzan Giżyńska

Ta książka to praktyczny poradnik o tym, jak zrozumieć kobietę. Jest napisana w lekki i rzeczowy sposób. Zawiera wszystko to, co mężczyźni chcieliby wiedzieć o kobietach, ale boją się zapytać.

 

Z moich propozycji to wszystko. Jeżeli szukacie innych pomysłów, to TaniaKsiążka.pl przygotowała mnóstwo propozycji z rabatem do -50%. Sprawdźcie sami – TUTAJ. Myśleliście już o prezencie  na Dzień Ojca?