prezent na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn

Dzień Kobiet (8 marca) i Dzień Mężczyzn (10 marca) zbliżają się nieubłaganie, więc warto już pomyśleć o prezentach z tej okazji, które damy bliskim nam osobom. Oczywiście ja będę namawiać Was na książki, ponieważ nie potrafię wyobrazić sobie lepszego prezentu, zresztą na każdą okazję. 🙂 Poniżej znajdziecie kilka książkowych propozycji na prezent na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn, a jeśli trudno jest Wam wybrać właściwy tytuł, bo np. nie wiecie, czy traficie z tematyką i gatunkiem, polecam Wam wybranie bonu podarunkowego, który właśnie ten problem świetnie rozwiązuje. Tutaj znajdziecie całą listę książkowych i nie tylko propozycji dla Pań i Panów z okazji ich święta.

Prezent na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn: Tkanki Dominika Van Eijkelenborg

Kobiety i mężczyźni uwielbiają dobre kryminały i thrillery, tak więc prezent z takiej półki gatunkowej będzie praktycznie w 99% trafiony. Zwrócę Waszą uwagę na nowość rynkową: Tkanki Dominiki Van Eijkelenborg. Ta historia naprawdę zmrozi krew w żyłach. Poznamy w niej nastoletnią Evi Brouwer, która pilnie potrzebuje przeszczepu serca. W wyniku różnych zbiegów okoliczności, jej dawcą zostanie Finya, ofiara wypadku samochodowego. Jednak to, co zadziwi matkę Evi to fakt, że po przeszczepie jej córka całkowicie się zmieni, tak jakby nie ona dostała szansę na drugie życie tylko… Finya.

 

Prezent na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn: Czas mroku Anthony McCarten

Ta propozycja to historia niezwykłego człowieka, który dokonał rzeczy, wydawać by się mogło niemożliwych i wyprowadził straconą sprawę na zwycięskie tory. Winston Churchill w czarnej godzinie dla Europy i własnego narodu zachował zimną krew i potrafił wskrzesić w ludziach nadzieję i wiarę, że jest szansa na pokój dla Europy. Pokazał, jak za pomocą właściwych słów można osiągnąć zamierzone efekty, których wydźwięk będzie miał wpływ na losy całego świata.

 

Prezent na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn: Kształt wody Guillermo del Toro Daniel Kraus

O tej książce już jest bardzo głośno, ponieważ film z nią związany zdobył aż 13 nominacji do tegorocznych Oscarów! Z pewnością zdobędzie niejedną nagrodę podczas tegorocznej ceremonii, która będzie miała miejsce 4 marca. Opowiada o kobiecie, która pokochała dziwną, humanoidalną istotę. Niezwykłe stworzenie zostało zamknięte w laboratorium, gdzie naukowcy mogli poddać je szczegółowym badaniom. Okazało się, że jest bardziej złożone niż ktokolwiek mógłby przypuszczać, a kobiecie udaje się nawiązać z nim kontakt za pomocą języka migowego.

Sprawdźcie, jak fantastyczne tytuły mogą pojawić się w tegorocznych prezentach dla Waszych bliskich z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn.

Całą listę książkowych i około książkowych (gadżety) propozycji na tę okazję znajdziecie w tym miejscu>>>

prezent na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn