Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie to ostatnio jeden z najpopularniejszych tytułów filmowych, jaki przewija się w sieci czy telewizyjnych reklamach. I nie ma co się dziwić. Chociaż najnowsza produkcja nie jest kontynuacją słynnego cyklu, wśród fanów wzbudza ogromne emocje. Wielu miłośników kosmicznego uniwersum ma teraz jeszcze więcej powodów do radości. Okazuje się, że wydawnictwo Egmont przygotowało jeszcze jedną, miłą niespodziankę.

Łotr 1 – nie tylko film

Co może powstać przy współpracy Lucasfilm oraz eksperta w dziedzinie Gwiezdnych Wojen, Pabla Hidalga? Otóż wynikiem tych prac jest Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie. Przewodnik ilustrowany. Tak, tak, zgadza się! Wraz z premierą filmową do sprzedaży trafiła właśnie owa książka. Zawiera ona zdjęcia filmowe, szczegółowe sylwetki postaci oraz informacje z pierwszej ręki a także niesamowite przekroje pojazdów. Czy można chcieć czegoś więcej? Nie dość, iż słynna seria znów odżyła i ma szansę pobić kolejne rekordy popularności, to jeszcze zatroszczono się o tych, którzy uwielbiają kolekcjonować wszelkie gadżety z nią związane.

Na stronach albumu czytelnik będzie miał okazję zapoznać się, m.in. z przekrojem rebelianckiej kanonierki U-wing. Poza tym odkryje nowe planety i pradawne światy. A gdyby tego było mało, to dodamy, że w środku znajduje się również informacja o powstaniu i pochodzeniu szturmowców śmierci. Dowiecie się także więcej o kryształach kyber oraz technologii Gwiazdy Śmierci.

Książka w sprzedaży ma ukazać się już 21 grudnia 2016 roku i liczyć będzie aż 200 stron. Ale to nie wszystko. Już dzień wcześniej pojawi się magazyn pt. Star Wars Łotr 1 (Prosto z ekranu 4/2016). Zapowiedziano również, że w styczniu ukażą się kolejne tytuły związane z najnowszym filmem.

Obok przedstawiamy wam projekty okładek, które pochodzą ze strony Egmont. Prezentują się ciekawie, prawda?