Michalina Wisłocka zasłynęła dzięki rewolucyjnemu poradnikowi seksualnemu pt. Sztuka kochania. W samej Polsce sprzedał się on w nakładzie aż 7 milionów egzemplarzy. Ponadto doczekał się tysięcy pirackich dodruków. Dziś macie szansę zapoznać się z odnowionym i uzupełnionym o nowe, ciekawe rzeczy, wydaniem. Warto to zrobić tym bardziej, iż już 27 stycznia bieżącego roku do kin wchodzi film Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej. To wydarzenie, na które czekało wielu czytelników i fanów najsłynniejszej, polskiej seksuolożki. Teraz odbiorcy staną przed niepowtarzalną szansą zapoznania się z życiem kobiety, która przez wiele lat poświęcała się, by polepszyć los wielu rodzin oraz uratowała niezliczoną liczbę związków.

Michalina Wisłocka i jej ponadczasowy poradnik

W odnowionym wydaniu czytelnicy znajdą zupełnie nowy rozdział poświęcony antykoncepcji. Ponadto książka została opatrzona wstępem profesora Zbigniewa Izdebskiego, wieloletniego przyjaciela Wisłockiej. Mężczyzna towarzyszył jej i wspierał ją w działaniach, które miały na celu usatysfakcjonowanie nie tylko kobiet, ale również zmienienie stereotypowego poglądu na seks. Michalina była genialnym lekarzem, zajmowała się leczeniem bezpłodności oraz antykoncepcją. Całe swoje życie poświęciła na propagowanie myśli, iż każdy ma prawo do dobrego, satysfakcjonującego seksu. Uważała, że to niezwykle ważny aspekt związku, wpływający na relacje między partnerami oraz budzący wzajemną miłość i szacunek.

Choć pierwsze wydanie Sztuki kochania miało miejsce w 1976 roku to poradnik ten jest wciąż aktualny. Zarówno pary z długim stażem jak i młodzi znajdą tu niezwykle interesujące i przydatne informacje. Owa książka to nie instrukcja obsługi, a skarbnica wiedzy, która nie tylko polepszy życie seksualne, ale nauczy również kochać.

Przypominamy, że 27 stycznia 2017 roku w kinach odbędzie się premiera filmu pt. Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej. Serdecznie polecamy!