PolecamyPoradniki

Sztuka dobrych nawyków – Nathalie W. Herrman

Sztuka dobrych nawyków autorstwa Nathalie W. Herrman to idealna propozycja na początek nowego roku. Wiadomo nie od dziś, że styczeń to miesiąc, w którym gruntowną weryfikację przechodzą nasze noworoczne postanowienia. To świetny czas, by wprowadzić do swojego życia kilka dobrych zmian i cieszyć się z ich przyjemnych efektów. W tym wszystkim pomoże wam bez wątpienia proponowana przez nas pozycja. Koniecznie to sprawdźcie!

Sztuka dobrych nawyków nie jest trudna

Zastanawialiście się kiedyś, jak wiele w życiu zależy od dobrych nawyków? I nie mamy tu na myśli jedynie żywienia, które owocuje zgrabniejszą sylwetką i zdrowszym ciałem. Pozytywne działanie w każdej dziedzinie życia przynosi niesamowite efekty. Ale uwaga! Należy zdać sobie sprawę również z tego, że potęga nawyków może działać także destruktywnie. Dlatego też tak ważne jest, by nauczyć się w życiu korzystać jedynie z tych wartościowych.

Dzięki Sztuce dobrych nawyków dowiecie się, co zrobić żeby czuć się dobrze we własnym ciele i aby wznieść się na wyższy poziom świadomości. Ten poradnik pomoże wam także poprawić relacje z bliskimi, przyjaciółmi i współpracownikami oraz nauczy was cieszyć się życiową pomyślnością. A oto czego jeszcze możecie spodziewać się w owej książce:

Poznacie zasady zdrowego odżywiania i zadbacie o swoje ciało.

Uzdrowicie swój związek i relacje z innymi.

Opanujecie sztukę uważności i nauczycie się zdrowego organizowania czasu.

Odkryjecie duchowe zasady osiągania pomyślności i wprowadzicie je w życie.

A to wszystko w tej jednej, niepozornej książce! Przekonajcie się, że wasz los zależy od waszych nawyków! Książkę Sztuka dobrych nawyków znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!