Recenzje

„Miłość i kłamstwa” Cecelii Ahern już w sprzedaży! – Recenzja książki


9788328703421Gorąca premiera najnowszej książki Cecelii Ahern Miłość i kłamstwa, kusząca i pachnąca jak świeży rogalik z pobliskiej piekarni!
Tak więc chwytajcie Waszą ulubioną kawę, szykujcie miejsce na kanapie i dajcie się porwać w wir tej nietuzinkowej historii, która tylko na pierwszy rzut oka nie ma nic wspólnego z prawdziwym życiem.

Książka opowiada o pozornie zwykłej dziewczynie, prowadzącej pozornie zwykłe życie. Wszystko jednak zmienia jeden dzień, który sprawia, że opada kurtyna i nasza bohaterka uświadamia sobie, że wszystko, w co dotychczas wierzyła było kłamstwem. Sabrina Boggs przez przypadek odkrywa tajemniczą kolekcję, należącą do jej ojca. To zdarzenie na zawsze zmienia jej życie, nadaje nowy bieg wydarzeniom. W ciągu jednego dnia będzie musiała przebyć długą drogę, cofnąć się do zapomnianych chwil z dzieciństwa i poukładać je na nowo, spotka ludzi, których nigdy nie znała, pozna sekrety mężczyzny, który był dla niej bliski, a o którym tak naprawdę nic nie wiedziała. Ta droga będzie trudna i ciężka, ale podziała na nią oczyszczająco jak letnia bryza w upalny dzień. I może na końcu tej drogi, kiedy uda jej się zastąpić kłamstwa prawdą, odkryje coś więcej niż tylko samą siebie.

Nie dajcie się zwieść tytułowi książki, który nie do końca oddaje jej złożony charakter. Autorka prowadzi nas nie tylko przez zawiły korytarz zdarzeń i ludzkich wspomnień, ale także wprowadza pewne elementy magii ukryte w zwykłych przedmiotach i zjawiskach takich jak szklane kulki czy aura Księżyca.

Polecamy dla wszystkich fanów powieści Cecelii Ahern, a także dla tych, którzy nie znają jeszcze książek tej autorki i chcą się dowiedzieć, o co to całe zamieszanie 🙂