Miłosny układ Sarah Hogle - nowość Miłosny układ Sarah Hogle

Biorąc pod uwagę namnażające się w dzikim tempie czerwone serduszka wszędzie, gdzie się nie spojrzy, można przypuszczać, że zbliżają się Walentynki. Z tej okazji w najbliższym czasie coraz więcej będzie się mówić o miłości. Idealnym sposobem na wprowadzenie się w klimat towarzyszący świętu zakochanych jest czytanie pięknych romansów. Można też podejść do tego mniej poważnie, a wręcz żartobliwie i sięgnąć po błyskotliwą, pełną humoru komedię romantyczną. Szukasz właśnie takiej książki? Proponuję Ci Miłosny układ Sarah Hogle – lekturę, która pod koniec stycznia pojawiła się na półkach polskich księgarni.

Miłosny układ Sarah Hogle na TaniaKsiazka.pl >>

Miłosny układ Sarah Hogle

Miłosny układ Sarah Hogle to po mistrzowsku napisana, zabawna komedia romantyczna. Autorka poprowadziła fabułę w bardzo interesującym kierunku… Pisze bowiem o tym, co się dzieje, gdy najgorszy wróg jest jednocześnie narzeczonym. Głównymi bohaterami książki są Naomi i Nicholas, którzy w oczach rodziny i znajomych uchodzą za idealną parę. Szykują się właśnie do eleganckiego, wystawnego wesela, które ma się odbyć za trzy miesiące. Jednak niekoniecznie czekają na ten moment z utęsknieniem. Okazuje się bowiem, że oboje działają sobie na nerwy i mają siebie serdecznie dość.

Problem polega na tym, że żadne z nich nie chce odejść, ponieważ to, które wycofa się pierwsze, będzie musiało pokryć ogromne koszty wesela. Naomi cały czas myślała, że tylko ona chce końca tego związku, ale wkrótce okazuje się, że Nicholas również udaje szczęście i wcale nie marzy o wspólnej przyszłości. Oboje w tajemnicy przed sobą rozpoczynają grę, która ma zmusić partnera do odejścia. W tym celu uciekają się do różnych sztuczek i złośliwych kawałów i podstępów. W ten sposób chcą sobie dokuczyć na tyle, by przeciwna strona podjęła decyzję o zerwaniu.

Podczas tej wojny podjazdowej nareszcie mogą być sobą, bo nie mają już nic do stracenia. I wtedy okazuje się, że świetnie się bawią, tak dręcząc się wzajemnie… Cała ta sytuacja zaczyna nabierać zupełnie nowego charakteru i zaczynają się dziać rzeczy, których żadne z nich się nie spodziewało.

Książkę Miłosny układ Sarah Hogle znajdziesz w tym miejscu.

Opinia o książce

Przekonujący obraz sytuacji, w której fałsz i udawanie doprowadzają do kryzysu między parą zakochanych. Inteligentna i dowcipna ilustracja zasady, że nad udanym związkiem należy pracować, a sednem każdej relacji uczuciowej jest szczerość wobec siebie i partnera.

~ Samantha Young

 

Czytaj także: