Jedno życzenie Sparksa- nowa książka mistrza romantycznych opowieści Jedno życzenie Sparksa

26 stycznia 2022 – koniecznie zapisz w kalendarzu tę datę, jeśli uwielbiasz rozpływać się w przepięknych opowieściach, historiach pełnych emocji i romantycznych uniesień. Tego dnia bowiem na półkach polskich księgarni pojawi się najnowsza książka króla miłosnych opowieści.Jedno życzenie Sparksa to powieść, którą po prostu musisz przeczytać. Gdzie tym razem zabierze nas wrażliwy pisarz Nicholas? W przeszłość, do historii pierwszej miłości, której ślad pozostaje w nas na zawsze. I zwróci uwagę na decyzje, których skutki możemy czasem odczuwać przez całe życie.

Jedno życzenie Sparksa Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Jedno życzenie Sparksa

Bohaterką powieści Jedno życzenie Sparksa jest Maggie Dawes, która przez całe życie nosi w sercu pewną historię, której nie opowiadała od lat. Bardzo dawno temu, gdy miała 16 lat po raz pierwszy naprawdę się zakochała. Była wtedy z dala od domu, ponieważ z powodu niespodziewanej ciąży wysłano ją do małej miejscowości położonej na jednej z wysp w Karolinie Północnej. Tam miała oczekiwać narodzin i swego dziecka, które później planowała oddać do adopcji. Poznała tam Bryce’a Tricketta, przystojnego i inteligentnego mężczyznę, który uszanował jej decyzję. Spędzali ze sobą dużo czasu, podczas którego Bryce uczył Maggie robić zdjęcia i w ten sposób rozbudził w niej miłość do fotografii i do sennego klimatu małych miasteczek. I nie tylko taką miłość… Ich pierwszy pocałunek był jak z bajki, idealny, a uczucie, które zrodziło się między nimi – po prostu wyjątkowe.

Minęło wiele lat od tamtego czasu i dziś Maggie jest słynna fotografka podróżniczką. Jeśli akurat nie przebywa w swojej nowojorskiej galerii, to przemierza świat eksplorując najodleglejsze jego zakątki. Wszystko ma poukładane, jednak wystarczy jedna rozmowa z kobietą spotkaną na plaży i jej życie wywróci się do góry nogami. Teraz Maggie będzie zmuszona zmierzyć się z tym, od czego już nie może dłużej uciekać. I uświadomi sobie jedną bardzo ważną rzecz, że ma marzenie, które przyszła pora spełnić.

Opinie o książce Jedno życzenie Sparksa

Sparks zdecydowanie mistrzowsko opanował sztukę pisania o miłości.

~ Associated Press

Sparks jest jak poeta… mistrz.

~ Philadelphia Inquirer

Nicholas Sparks nie bez powodu jest jednym z najbardziej znanych pisarzy. Pisze historie, które ujawniają tęsknotę za tym, co jest najcenniejsze – za miłością.

~ Mobile Register

Sparks wie, jak poruszyć struny serc czytelników.

~ Chicago Sun Times

Sparks to mistrzowski gawędziarz, niezmiennie w najwyższej formie.

~ Bookreporter.com

 

Książkę Jedno życzenie Sparksa zamówisz po przejściu na tę stronę.

Czytaj także: