Thriller Estrogen - emocjonująca powieść trzech autorek Thriller Estrogen

Szukasz powieści, która emanuje kobiecą energią? Koniecznie sięgnij po thriller Estrogen, który powstał ze współpracy trzech magnetyzujących, nietuzinkowych polskich pisarek. Magda Stachula, Alicja Sinicka i Klaudia Muniak lubią wywoływać u czytelników napięcie i podnosić włoski na ich przedramionach oferując dynamiczne zwroty akcji i wybuchową mieszankę charakterologiczną postaci. Tym razem z potrójną mocą zmrożą Ci krew w żyłach. I to już za chwileczkę, bowiem książka ukaże się 13 stycznia nakładem wydawnictwa Luna.

Thriller Estragon Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Thriller Estrogen – Magda Stachula, Alicja Sinicka, Klaudia Muniak 

Jaka zatem historia czeka Cię po otwarciu książki? Można powiedzieć, że punktem wyjścia była liczba autorek biorących udział w projekcie, ponieważ thriller Estrogen jest opowieścią o trzech kobietach i… jednym mężczyźnie. Jedna z nich zapragnęła, by ten zniknął. Która?

Poznaj rodzinę Jurczyków, która nie ustaje w wysiłkach, by piąć się w górę i zajmować coraz wyższą pozycję społeczną. Karierę robią w ekskluzywnej gastronomii, a ich sieć luksusowych restauracji daje im nie tylko duże finanse, ale również staje się przepustką do lepszego życia. Prawdziwą gwiazdą rodziny jest Michał Jurczyk. To niezwykle utalentowany kucharz, którego umiejętności i wyczucie smaku wybiły go na szczyt. Uzyskał duża popularność i otrzymał krzesło jurora w kulinarnym telewizyjnym show. Biorąc pod uwagę jego zaangażowanie w karierę, wszystkich dziwi fakt, że nie pojawia się w ostatnim odcinku programu, który jest emitowany na żywo. 

Zaskoczone tym faktem są zwłaszcza trzy kobiety: narzeczona Michała – Daria, jego porzucona była partnerka – Patrycja i siostra bliźniaczka Michała – Michalina – dziewczyna, która zawsze żyła w cieniu brata. Okazuje się one wszystkie kochają go do szaleństwa. Ale… równie szaleńczo darzą go nienawiścią. Która z nich posunęła się do wyeliminowania mężczyzny z tego układu?

Dowiesz się tego, czytając thriller Estrogen, które gwarantuje zakończenie, jakiego na pewno się tego nie spodziewasz…

Opinie o książce

Tajemniczy i zaskakujący thriller, który pokazuje, jak cienka jest granica między miłością a nienawiścią. Pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku!

Marcel Moss

*

Trzy autorki, trzy bohaterki. Hormon estrogenu rządzi tą powieścią! Czytelnicy, miejcie się na baczności.

Leszek Koźmiński, blog.kryminalnapila.pl

*

To jest to! Inteligentny thriller, w którym jest wszystko, co lubię – silne, zdeterminowane kobiety, przewrotne intrygi, rozgrywki w białych rękawiczkach. Nie mogłam się oderwać.

Magdalena Witkiewicz

>> Czytaj darmowy fragment książki <<

Jeśli masz ochotę na naprawdę mocne wrażenia, thriller Estrogen Magdy Stachuli, Alicji Sinickiej i Klaudii Muniak zamówisz po przejściu na tę stronę.

Czytaj także: