Moja słodka Audrina to początek całkiem nowej serii od V.C. Andrews. Ci, którzy interesują się twórczością amerykańskiej pisarki z pewnością wiedzą, że ta zmarła w 1986 roku. Tym samym autorka nie zdołała ukończyć wielu ze swoich bestsellerowych serii lub po prostu ostatnich dzieł. Właśnie ten fakt skłonił spadkobierców do sięgnięcia po pomoc pisarza Andrew Neidermana, który stworzył do nich zakończenia. Andrews napisała blisko 20 serii książek, które sprzedały się w wielomilionowych nakładach i zostały przetłumaczone na 22 języki. Tworzyła w charakterystycznym dla siebie stylu, konwencją nawiązywała do mrocznych powieści gotyckich i horrorów. Często poruszała tematykę zakazanej miłości kazirodczej i tajemnic rodzinnych. Jeśli zatem do tej pory było wam nie po drodze z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości!

Moja słodka Audrina - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Moja słodka Audrina – historia pełna emocji

W pięknym domu, położonym w malowniczym lesie, mieszka z pozoru szczęśliwa, zamożna rodzina. Jednak to miejsce kryje w sobie mroczną tajemnicę.

Główną bohaterką powieści jest Audrina, która od zawsze chciała być taka, jak siostra. Jednak dziewczyna wiedziała, że rodzice nigdy nie pokochają jej, jak tamtej. Nieżyjąca siostra Audriny była ukochanym, rozpieszczanym dzieckiem. Jak zginęła? Kim była i kim miała się stać? I co kryło się za tajemnicą, którą znali wszyscy, oprócz Audriny?

Chociaż prezentowana dziś książka zaliczana jest do gatunku literatury obyczajowej, to dzieje się w niej naprawdę sporo. Nawet najbardziej wymagające czytelniczki znajdą tu coś dla siebie. Ta historia przepełniona jest mrocznymi tajemnicami i trzyma w napięciu aż do ostatniej strony.

Sukces V.C. Andrews jest niepodważalny, a jej książki do dziś cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Dobrze jest więc wiedzieć, że ktoś podjął się napisania zakończeń do niektórych historii. Prezentowaną dziś powieść polecamy gorąco wszystkim wielbicielkom literatury obyczajowej i kobiecej. Jednak również miłośniczki mroczniejszych klimatów nie będą zawiedzione, sięgając po tę lekturę.

Książkę pt. Moja słodka Audrina znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy! Historia zapewnia mnóstwo godzin wspaniałej rozrywki i sporo emocji. Sprawdźcie same!