Mów mi Win - Harlan Coben. Nowy thriller w listopadzie!

Windsor Horne Lockwood III – król życia, milioner, awanturnik i najlepszy przyjaciel Myrona Bolitara „doczekał się” książki poświęconej jego przygodom! Mów mi Win – Harlan Coben wraca z nowym thrillerem już w listopadzie! Więcej informacji na temat fabuły i premiery książki znajdziecie poniżej.

Mów mi Win - Harlan Coben. Nowy thriller w listopadzie!

Mów mi Win – Harlan Coben wydaje nową książkę. O czym?

Ponad dwie dekady temu doszło do napadu na rodzinną posiadłość Lockwoodów, podczas którego porywacze uprowadzili Patricię, dziedziczkę rodzinnej fortuny. Przez kolejne długie miesiące kidnaperzy przetrzymywali kobietę w chacie na odludziu. W końcu Patricia zdołała uciec, nie udało się natomiast schwytać złoczyńców ani odzyskać skradzionych przez nich rodzinnych pamiątek.

Po upływie długich dwudziestu lat na najwyższej kondygnacji apartamentowca w Upper West Side znaleziono zwłoki mężczyzny. Przy ciele policja natrafiła także na skradziony obraz Vermeera i skórzaną walizkę z inicjałami WHL3. W końcu udało się zdobyć trop w sprawie sprzed lat, jednak w jaki sposób porwanie Patricii łączy się z nierozwiązaną przez FBI sprawą kradzieży dzieła sztuki i walizki?

Windsor Horne Lockwood III, na którego przyjaciele wołają „Win”, nie wie jeszcze, w jaki sposób ukradzione pamiątki rodzinne znalazły się w pobliżu martwego nieznajomego. Sprawa komplikuje się bardziej, gdy Win dowiaduje się, ze tajemniczy zamordowany odpowiadał również za akty terroryzmu.

Czy Windsorowi uda się rozwikłać tę zagadkę? Z pewnością ma on nad FBI niezaprzeczalną przewagę: nieograniczone fundusze oraz możliwość gry według własnych, nie zawsze czystych zasad.

Mów mi Win - Harlan Coben

Mów mi Win – Harlan Coben. Data premiery

Premiera książki Mów mi Win jest zaplanowana na 10 listopada 2021 r.

Thriller ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros.

Najnowszą książkę autorstwa Harlana Cobena już teraz możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

Jeśli przed zgłębieniem losów Wina macie ochotę poznać bestsellerową serię o jego przyjacielu Myronie Bolitarze, to znajdziecie ją TUTAJ.

Zobacz także: