SensacjaZapowiedzi i nowości

Naga prawda – zapowiedź nowej książki Ryszarda Ćwirleja z serii o Anecie Nowak

Naga prawda - zapowiedź nowej książki Ryszarda Ćwirleja z serii o Anecie Nowak

Gdy młoda i ambitna podkomisarz Aneta Nowak na swojej zawodowej drodze natrafia na przeciwności, można być pewnym, że zrobi wszystko, co w jej mocy, by rozwiązać nawet najtrudniejszą sprawę. Nie inaczej będzie i tym razem. W księgarniach już niedługo pojawi się Naga prawda – zapowiedź nowej książki Ryszarda Ćwirleja znajdziecie poniżej. Premiera już w kwietniu!

Naga prawda - zapowiedź nowej książki Ryszarda Ćwirleja z serii o Anecie Nowak

Naga prawda – zapowiedź nowej książki

Podkomisarz Aneta Nowak z komendy w Szamotułach ponownie będzie miała do czynienia z kilkoma pozornie niezwiązanymi ze sobą sprawami.

W styczniu 2020 roku miejski urzędnik budzi się po mocno zakrapianej imprezie i przeżywa szok. Obok siebie w łóżku widzi martwą kobietę, która – ślady nie pozostawiają żadnej wątpliwości – została zamordowana. Mężczyzna nie pamięta zbyt wiele z poprzedniego dnia. Wie, że poznał ofiarę w jednym z klubów. Niebawem odbiera niepokojący telefon: tajemniczy rozmówca proponuje mu pomoc w wydostaniu się z tej makabrycznej sytuacji.

W marcu 2020 roku dwóch wędkarzy dostrzega na dnie jeziora samochód. Po wydobyciu wraku na ląd okazuje się, że w środku pojazdu znajdują się ciała kobiety, mężczyzny i dziecka. Ustalenie właściciela samochodu nie stanowi problemu, nieznana jest jednak tożsamość ofiar.

W tym samym czasie w Poznaniu bez śladu znika kelnerka z pijalni wódki. W lokalu właścicielka odkrywa także brak kasetki z pieniędzmi. Sprawą zajmuje się aspirant Przemek Drążkowski. Ślady prowadzą policjanta do Szamotuł – czy będą mogli pomóc sobie nawzajem podkomisarz Nowak?

W jaki sposób wątki połączą się w jedną całość? Czy niestrudzona podkomisarz Nowak i tym razem stanie na wysokości zadania? O tym przekonacie się, sięgając po Nagą prawdę.

Naga prawda Ryszard Ćwirlej

Naga prawda – kiedy premiera?

Premiera najnowszej, czwartej części z cyklu o Anecie Nowak jest zaplanowana na 6 kwietnia 2022 r.

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Muza.

Nagą prawdę przedpremierowo już teraz możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

Cykl o podkomisarz Anecie Nowak

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji sięgnąć po poprzednie tomy serii, znajdziecie je poniżej:

 

Zobacz także: