Najgorszy dom - zapowiedź nowej książki Magdaleny Majcher Najgorszy dom

Po bestsellerowych Małych zbrodniach i Mocnej więzi Magdalena Majcher powraca z najnowszą powieścią kryminalno-obyczajową, w której kluczem do rozwiązania zagadki są ciemne, rodzinne tajemnice. Ta historia z pewnością wyzwoli w czytelnikach wiele silnych emocji. Warto zatem zapamiętać datę 1 czerwca, ponieważ wtedy nakładem Wydawnictwa W.A.B. książka ukaże się w księgarniach.

Najgorszy dom na TaniaKsiazka.pl >>

Najgorszy dom – Magdalena Majcher nieprzerwanie w dobrej formie!

Otwierasz drzwi „Najgorszego domu”, wchodzisz do środka i już wiesz, że nie wyjdziesz, dopóki nie poznasz całej prawdy. Finał historii przeraża, ale też otwiera oczy. Polecam serdecznie.

~ Alicja Sinicka

Już od pierwszych stron powieści Najgorszy dom poznajemy Łucję Buchtę, która pracuje jako prywatna detektyw. Kobieta jedzie w sprawach rodzinnych do Namysłowa, miasta, w którym się wychowała. Okazuje się, że zaginęła jej nastoletnia siostra, dlatego nie waha się ani chwili, by pomóc w poszukiwaniach. Karolina ma już za sobą przeszłość uciekinierki. Nie po raz pierwszy zniknęła z domu z bez śladu, by potem wrócić cała i zdrowa. Dlatego policja nie przykłada dużej wagi do kolejnego zgłoszenia jej zaginięcia. Łucja jednak ma przeczucie, że nie wszyscy ludzie, z którymi rozmawia są wobec niej szczerzy. Nietrudno jej zatem wyciągnąć wniosek i nabrać pewności, że tym razem to nie tylko nastoletni wybryk, ale że jej siostrze przytrafiło się coś złego.

Dotarcie do prawdy nie będzie jednak łatwe. Zwłaszcza że Łucja ma problemy w relacjach interpersonalnych i dość skomplikowany charakter. A nie tylko stanie jej na przeszkodzie. Przede wszystkim detektyw będzie musiała poradzić sobie z panicznym lękiem, jaki paraliżuje ją na samą myśl o powrocie do rodzinnego domu. Zrobi jednak wszystko, by poradzić sobie z przeciwnościami i odkryć prawdę, co tak naprawdę stało się z Karoliną.

Książkę Najgorszy dom Magdaleny Majcher zamówicie w tym miejscu.

Czytaj także: