KryminałZapowiedzi i nowości

Koniec się pani nie udał – finał cyklu o Zofii Wilkońskiej

Koniec się pani nie udał - finał cyklu o Zofii Wilkońskiej

Na każdego Matyska w końcu przychodzi kryska. I na Zofię Wilkońską nadszedł czas! Jeśli jednak myślicie, że żywiołowa emerytka po śmierci zajmie się odpoczynkiem, to jesteście w błędzie. Nawet w zaświatach Zofia ma co robić! Koniec się pani nie udał – finał cyklu autorstwa Jacka Galińskiego już w maju wyląduje w rękach czytelników. Co tym razem zwojowała główna bohaterka?

Koniec się pani nie udał - finał cyklu o Zofii Wilkońskiej

Koniec się pani nie udał, czyli Zofia Wilkońska w zaświatach

Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata, emerytka Zofia Wilkońska kończy swój żywot. Po śmierci trafia na rozmowę do miejsca, które – wygląda na to – jest czyśćcem. Zofia udziela tam paru odpowiedzi na zadane pytania, kwalifikujące do przejścia dalej. Emerytka ustawia się w kolejce wyjścia, zbliżając się do swego ostatecznego losu. Jak się jednak okazuje, przez przypadkową zamianę biletów bohaterka ląduje nie w tym miejscu, w którym powinna się znaleźć.

Co teraz? Załamywanie rąk jest niepodobne do Zofii Wilkońskiej! Kobieta od razu rusza do akcji i ratuje przed likwidacją zespół produkujący drobne dobre uczynki. Czyni to nie tylko ze szlachetnych pobudek – ma w tym także swój własny interes. Z pomocą Zofii przychodzi niecodzienne towarzystwo: porucznik Borewicz, Danuta Szaflarska i… generał Jaruzelski.

Koniec się pani nie udał Jacek GalińskiKoniec się pani nie udał – kiedy premiera książki?

Premiera najnowszej książki Jacka Galińskiego odbędzie się 18 maja 2022 r.

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa W.A.B.

Ostatnią część z serii o nieszablonowej emerytce już teraz przedpremierowo możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

 

Cykl o Zofii Wilkońskiej Jacka Galińskiego

Seria o Zofii Wilkońskiej Jacka Galińskiego

Nie mieliście dotąd okazji poznać zabawnych perypetii szanownej pani Wilkońskiej? Nic straconego! Poprzednie tomy znajdziecie poniżej:

Zobacz także: