Pomysł na prezent

Najlepsze prezenty na Dzień Mamy na www.TaniaKsiazka.pl

Najlepsze prezenty na Dzień Mamy prezenty na dzień mamy

Maj to najpiękniejszy miesiąc w roku. Swój udział w tej opinii mają wyższe temperatury, zieleniąca się trawa, czy kwiaty pojawiające się na rabatach. I ten słodki, odurzający zapach! Bzu i kwitnących drzew. Oprócz budzącej się do życia przyrody, w maju mamy co najmniej jedno wyjątkowe święto, na które czekamy cały rok. W tym dniu możemy podziękować naszym mamom za miłość, poświęcenie, naukę, wychowanie, czy przymknięcie oka na dawne psoty. 26 maja oprócz dobrego słowa warto podarować swojej rodzicielce wyjątkowy upominek. Z myślą o tym nasza zaprzyjaźniona księgarnia www.TaniaKsiazka.pl przygotowała miejsce, w którym znajdziecie najlepsze prezenty na Dzień Mamy! 

Prezenty na Dzień Mamy na TaniaKsiazka.pl >>

Najlepsze prezenty na Dzień Mamy

Jest jeszcze czas, żeby kupić prezenty na Dzień Mamy, a księgarnia internetowa www.TaniaKsiazka.pl Wam w tym pomoże! Przygotowała bowiem specjalną przestrzeń, w której znajdziecie świetne upominki podzielone na kategorie. Dzięki temu szybciej dokonacie wyboru! W ofercie znajdują się m.in. książki w wielu gatunkach, kosmetyki, czy kawa i słodkości. Przeszukujcie poszczególne miejsca i wybierzcie to, co Waszym mamom sprawi najwięcej radości!

Poniżej lista tematycznych bloków, po których można buszować:

Świetne pomysły na prezenty na Dzień Mamy – literackie upominki

Jeśli nadal nie wiecie, jaki upominek sprawi Waszym mamom najwięcej radości, być może w dokonaniu wyboru pomogą Wam poniższe literackie propozycje?

Czułość. Poradnik pozytywnego egoizmu, Sophie MortCzułość. Poradnik pozytywnego egoizmu na TaniaKsiazka.pl >>

Wśród poradników warto wyróżnić książkę psychologiczną Czułość. Poradnik pozytywnego egoizmu autorstwa Sophie Mort. Jest ona kluczem do zrozumienia, dlaczego jesteśmy tacy, jacy jesteśmy i poprawy codziennego funkcjonowania. Autorka daje wskazówki, które pomagają w uporaniu się ze szkodliwymi, fałszywymi przekonaniami na własny temat. W prosty sposób wyjaśnia, skąd tak naprawdę biorą się najpowszechniejsze problemy psychiczne, np. niska samoocena, sabotaż własnych działań, strach przed odrzuceniem czy wikłanie się w toksyczne związki.

Książkę możecie zamówić w tym miejscu.

Godzina wiedźm, Alexis Henderson

Prezenty na Dzień Mamy | Godzina wiedźm na TaniaKsiazka.pl >>

Jeśli Wasze mamy lubią powieści z nutą magii, wybierzcie Godzinę wiedźm Alexis Handerson. Książka ta przenosi do świata fantasy, w którym nie brakuje magicznych wątków. To historia młodej Immanuelle Moore, która żyje w Betel – zamknietej purytańskiej krainie, gdzie słowo proroka jest prawem. Kobieta jest tu wyklęta, ponieważ ma ciemny odcień skóry, jej ojcem jest mężczyzna innej rasy. Stara się jednak dostosować do założeń życia w społeczeństwie, przestrzega Świętej Reguły, jak inne kobiety. Do dnia, w którym odkrywa świat mrocznej magii…

Książkę możecie zamówić w tym miejscu.

Niespokojni ludzie, Fredrik Backman

Niespokojni ludzie na TaniaKsiazka.pl >>

Dobrym prezentem na Dzień Mamy może być również zakręcona komedia. Na przykład taka o dramacie zakładników pojmanych podczas oglądania mieszkania na sprzedaż. Jak to do tego doszło? Po nieudanym napadzie na bank zamaskowana grupa z bronią wbiega do mieszkania wystawionego na sprzedaż, by tam się ukryć. Okazuje się jednak, że w budynku znajdowali się ludzie, a tym samym oni dopuścili się kolejnego wykroczenia: wzięcia zakładników. I to najgorszych zakładników, jakich można sobie wyobrazić. Wśród nich jest bowiem zgorzkniałe małżeństwo uzależnione od zakupów w Ikei, rozentuzjazmowana agentka nieruchomości, złośliwa multimilionerka, kobieta w zaawansowanej ciąży i jej wkurzająca partnerka, złośliwa staruszka i koleś z głową królika. Gdy policja wpada do mieszkania, ono jest puste… Podczas przesłuchań natomiast zakładnicy prezentują przeróżne wersje zdarzeń.

Jeśli podoba się Wam zarys fabuły, zamówcie powieść Niespokojnych ludzi Fredrika Backmana, na podstawie której Netflix stworzy serial. Możecie ją zamówić  w tym miejscu.

Poli Raksy twarz, Krzysztof Tomasik

Poli Raksy twarz na TaniaKsiazka.pl >>

A może autobiografia? Poli Raksy twarz Krzysztofa Tomasika to książka biograficzna, która próbuje wyjaśnić fenomen aktorki, która po roli Marusi w Czterech pancernych i psie stała się synonimem piękna i jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. I choć zagrała dziesiątki ról teatralnych i filmowych, m.in. u Wajdy, Hasa czy Barei, to te role nie odbiły się takim echem, jak ta sanitariuszki w serialu wojennym. Ogromna popularność sprawiła, że artystka musiała się mierzyć z natrętnymi fanami, a w związku z tym kłopotami w życiu prywatnym. Była ikoną filmu polskiego lat sześćdziesiątych, a potem nagle zniknęła z życia publicznego i stanowczo odmawiała kontaktu z mediami. Książka Tomasika jest analizą niewątpliwego zjawiska, jakim się stała.

Książkę zamówicie w tym miejscu.

Dom, Rafał Cichowski

Prezenty na Dzień Mamy | Dom na TaniaKsiazka.pl >>

Dom Rafała Cichowskiego to intrygujący, dojrzały opis marzeń zderzonych z rzeczywistością i przyjaźni wystawionych na największe próby. Głównym bohaterem jest Czaja. Mężczyzna wiedzie wygodne życie bez stresu. Ma kobietę Julię i pracę w prężnie rozwijającym się start-upie. I nagle z dnia na dzień traci wszystko. Przez to musi wrócić w rodzinne strony, a tam skonfrontować się z duchami przeszłości. Małomiasteczkowa rzeczywistość sprawia, że odżywają w nim dawne uczucia i otwierają się stare rany. Czy będzie mógł liczyć na przyjaciół, o których zapomniał na lata i czy to, co posiadał tak naprawdę dawało mu szczęście?

Książkę zamówicie w tym miejscu.

***

Mam nadzieję, że choć jeden z zaproponowanych tytułów trafi do kolorowych torebek, a potem w szczęśliwie obdarowane ręce. Inne prezenty na Dzień Mamy na TaniaKsiazka.pl znajdziecie po tym linkiem.

Prezenty na Dzień Mamy na TaniaKsiazka.pl >>

Czytaj także: