Marzenia fanów pisarki i jej twórczości w końcu się spełniają. Wreszcie jedna z książek Colleen Hoover będzie zekranizowana. Wreszcie, ponieważ informacje o sprzedaniu praw do adaptacji kilku książkowych hitów tej autorki zostały podane do wiadomości już jakiś czas temu. Jednak to właśnie Confess Colleen Hoover jako pierwsza przeobraża się w obraz filmowy, a właściwie serialowy. Pisarka również jest niezwykle podekscytowana, ponieważ podobnie jak fani na całym świecie, ona także czeka na adaptacyjną wizję własnej twórczości.

W odtwórców głównych ról wcielą się: Ryan Cooper i Katie LeClerc, a sam serial będzie emitowany wiosną na platformie go90app, należącej do Verizon. Polscy fani raczej nie będą mieli szybkiego dostępu do tej produkcji, ale zważywszy na to, że sama książka dopiero debiutuje na polskim rynku w maju 2017, mają jeszcze trochę czasu.

Confess Colleen Hoover, czyli kiedy wyznanie prawdy może być gorsze od samego przewinienia


Confess
to historia Auburn i Owena. Bohaterowie poznają się, kiedy dziewczyna w poszukiwaniu pracy trafia do pracowni artystycznej, w której pracuje Owen. Wydaje się, że Auburn, która za wszelką cenę stara się kontrolować każdy aspekt swojego życia, w końcu trafia na kogoś, kto pozwoli jej poczuć w życiu coś prawdziwego, za czym warto podążać bez zastanowienia. Wydaje się, że ta dwójka jest dla siebie stworzona. Jednak okazuje się, że Owen skrywa przed Auburn tajemnice, które mogą zaważyć na ich związku. Kiedy prawda wychodzi na jaw, Auburn chce za wszelką cenę odciąć się od Owena, jednak chłopak nie zamierza tak łatwo pozwolić jej zniknąć ze swojego życia. Będzie musiał wyznać całą prawdę, co nie będzie proste. Cena, którą zapłaci za szczerość może być dla niego nie do udźwignięcia.

Confess – kolejny bestseller Hoover?

Confess to książka, która zdobyła w 2015 roku nagrodę Goodreads Choice Awards, zostając książką roku w kategorii romans. Tym samym wyprzedziła między inny Greya EL James. Twórczość Colleen jest niezwykle ceniona przez polskich czytelników, a każda jej książka jest wielkim wydarzeniem. Pisarka jest jedną z najważniejszych autorek sceny New Adult Romans w Polsce i na świecie, a ten rok także należał do niej. Jej najnowsza książka z wątkami autobiograficznymi It ends with us podobnie jak w zeszłym roku Confess została uznana za książkę roku według milionów czytelników GoodReads.com.

Ugly Love 7 listopada 2018 roku?

Ugly LoveFani na całym świecie czekają z niecierpliwością na adaptację jednej z najważniejszych książek w twórczości Hoover – Ugly Love. Ten tytuł jak żaden inny niezwykle często porównywany jest do książki EL James Fifty shades of Grey, głównie ze względu na trailer filmowy, który wielu odbiorców skojarzyło właśnie ze słynną erotyczną serią. Ekranizacja Ugly Love jest na razie w fazie preprodukcji, nie ujawniono głównej odtwórczyni roli żeńskiej. Sami nabywcy praw adaptacyjnych, jak i Hoover nie są w stanie podać fanom tak wyczekiwanych szczegółów dotyczących ewentualnego progresu w realizacji obrazu.

Niedawno fanów zelektryzowała wiadomość o pojawieniu się daty premiery filmu. W największym serwisie filmowym INDB obok tytułu Ugly Love widnieje data: 7 listopada 2018 roku. Jedni fani mówią, że to strasznie długo, inni cieszą się, że w ogóle pojawiła się jakaś informacja dotycząca adaptacji książki. Sami producenci jak i autorka w odpowiedzi na liczne głosy zniecierpliwienia płynące od fanów informują, że proces powstawania filmu jest niezwykle czasochłonny i jeżeli tylko będą mieli jakieś nowe informacje, na pewno się nimi podzielą.

Confess Colleen Hoover wreszcie w Polsce

Tymczasem czekamy na polskie wydanie książki Confess, mając pewność jak w przypadku wszystkich książek Hoover, że czeka nas wyśmienita, romantyczna, zmysłowa i niezwykle ekscytująca książkowa uczta.

O planowanych adaptacjach książek Hoover pisałam w artykule:

PRZYNAJMNIEJ 3 KSIĄŻKI COLLEEN HOOVER MOGĄ TRAFIĆ NA EKRANY KIN!

Małe podsumowanie wszystkich książkach z twórczości pisarki znajdziecie także w artykule, w którym Colleen uszeregowała własne książki, wybierając swoje ulubione:

COLLEEN HOOVER WYBRAŁA NAJLEPSZE TYTUŁY SPOŚRÓD… WŁASNYCH KSIĄŻEK