Nieperfekcyjna mamaNieperfekcyjna mama autorstwa Anny Dydzik to książka, którą serdecznie polecamy wszystkim mamom. Od razu trzeba jednak zaznaczyć, że kobiety nie znajdą tu przepisów i rad, przetestowanych już przez kogoś innego. Co zatem autorka oferuje swoim czytelniczkom? Przekonajcie się same!

Każda z nas to Nieperfekcyjna mama

Anna Dydzik napisała niezwykle ciekawą i przydatną książkę, która już od pierwszych stron przypadnie kobietom do gustu. Każda mama w swoim życiu spotkała się z ogromną ilością życzliwych rad i pouczeń od bardziej doświadczonych. Autorka wyszła więc z założenia, że kobiety w tym czasie nie potrzebują już kolejnych złotych myśli ludzi dookoła, chcących wpłynąć na sposób wychowywania nie swojej pociechy. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. W książce Nieperfekcyjna mama znajdziesz cenne rady jak ignorować komentarze osób postronnych. Pisarka nie podpowie ci jak poradzić sobie z krzyczącym dwulatkiem, jednak pomoże ci przetrwać te chwile i nie zwariować. Nie zmieni też twojego partnera w czułego tatusia, ale da ci możliwość dowolnego narzekania na niego.

Dydzik w mistrzowski sposób ukazuje, że każda z kobiet jest taka sama. Każda mama popełnia te same błędy i musi zmagać się z tymi samymi problemami. Co ważne, ukazuje bez ściemy, że nawet silnym kobietom zdarzają się gorsze dni, podczas których wypłakują się do poduszki. Niezależnie od tego, czy karmisz piersią, jaką metodą rodziłaś oraz w jaki sposób wychowujesz swoje dzieci, ta książka jest dla ciebie!

To lektura, która pozwala na chwile słabości, złości czy zwątpienia. Ale jednocześnie jest to książka niezwykle inspirująca i motywująca. Przekonaj się, że warto walczyć o siebie, że bycie mamą to również bycie kobietą, która ma swoje plany, marzenia i potrzeby. I pamiętaj, że jedyne, na czym tak naprawdę musisz się skupić to szczęście i radość twojej rodziny, dzieci i przede wszystkim, twoje.

Książkę Nieperfekcyjna mama znajdziecie tutaj.