Nowa książka Ewy Chodakowskiej

Nowa książka Ewy Chodakowskiej z pewnością zainteresuje wszystkie miłośniczki jednej z najpopularniejszych polskich propagatorek fitness. Trenerka w mediach społecznościowych właśnie ogłosiła przedsprzedaż pozycji pt. 90 dni. Zaprojektuj swoje jutro. Nie wiemy jednak, kiedy książka pojawi się w księgarniach. Jeśli tylko się to zmieni, od razu damy Wam o tym znać. Jak zapowiada sama autorka, takiej książki nie było jeszcze na naszym rynku. Liczy ona ponad 400 stron i zainteresuje każdego, kto chciałby zmienić swoje życie na lepsze i zdrowsze. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się w środku? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowa książka Ewy Chodakowskiej

Nowa książka Ewy Chodakowskiej – impuls do zmian

Wielkimi krokami zbliżają się do nas nie tylko święta, ale także nowy rok. Tym samym to idealna okazja, by już zacząć myśleć o noworocznych postanowieniach. Jeśli w Waszych planach znajduje się praca nad zdrowym trybem życia i włączenie aktywności fizycznej, to świetnie się składa. Ponieważ ta książka z pewnością Wam pomoże.

Autorka stworzyła plan działania na 90 dni. Dzięki temu zrobicie bilans i świadomie wybierzecie obszary życia, które chcielibyście zmienić. Do tego Sformułujecie swoje cele tak, aby zwiększyć ich szansę na realizację. Poza tym nauczycie się, jak wprowadzając zmiany, wykorzystać swoje mocne i słabe strony. A ponadto nauczycie się regularności i nawyków, które pozwolą Wam zmienić podejście do treningów. Jest tu aż 12 tygodniowych planów treningowych, zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Do tego trenerka podpowiada, jak zatroszczyć się o swoje ciało. Podpowiada, jak w pełni wykorzystać potencjał, który w was drzemie.

Jedno jest pewne. Prezentowana dziś książka to nieocenione źródło inspiracji i motywacji, która przyda się każdemu. Jeśli zatem chcieliście coś zmienić w swoim życiu, a ciągle brakowało Wam porządnego planu i motywacji, koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Ponieważ każdy dzień jest dobry, by wszystko zacząć od nowa.

Koniecznie dajcie nam znać, czy nowa książka Ewy Chodakowskiej trafi na wasze półki. Jesteśmy tego bardzo ciekawi.

Inne książki trenerki znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!