Dziewczyna taka jak ja - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Ginger Scott to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Poza tym to również świetna informacja dla każdej wielbicielki literatury młodzieżowej. Warto tutaj wspomnieć, że książki Scott cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorczyń na całym świecie, a jej historie w błyskawicznym tempie zyskują status międzynarodowych bestsellerów. Najnowsza książka pt. Dziewczyna taka jak ja na polskim rynku będzie dostępna od 19 czerwca 2019 roku. Te z was, które znają twórczość pisarki, zapewne kojarzą podobny tytuł. Wszystko się zgadza! Nowa książka Ginger Scott to kontynuacja głośnego hitu pt. Chłopak taki jak ty. Jesteście ciekawe, jakie wyzwania tym razem postawi Scott przed bohaterami? Koniecznie sprawdźcie to same!

Nowa książka Ginger Scott – Dziewczyna taka jak ja

Głowna bohaterka, Joss, kilkukrotnie uniknęła śmierci. Za każdym razem z opresji ratował ją jeden chłopak. Chłopak, który po raz kolejny zniknął. Kiedy była dzieckiem, znała go pod imieniem Christopher. Następnie pojawił się w jej życiu jako Wess. Jednak opuścił ją tuż po tym, gdy ponownie ją ocalił. Tym samym obecnie wszyscy uznają go za zaginionego. A poza tym nikt już nie chce go szukać. Jednak Joss nie może przestać myśleć o wskazówkach, które zostawił jej Wess. I chociaż nikt nie wierzy, że chłopak żyje, dziewczyna stara się go odnaleźć. Ponieważ teraz to ona chce ocalić jego. I ma zamiar sprowadzić go do domu, do niej. A przede wszystkim do miejsca, do którego przecież należy.

Nowa książka Ginger Scott to niewątpliwie kolejna, porywająca i wciągająca historia. Autorka po raz kolejny udowodniła, że jej międzynarodowy sukces nie jest jedynie kwestią przypadku. Ma ona ogromny talent, co widać po stale rosnącej liczbie fanów twórczości Scott. Jej opowieści intrygują, zaskakują i wzbudzają wiele emocji. Tym samym mają wszystko, czym powinna charakteryzować się dobra książka z gatunku Young Adult.

Dziewczyna taka jak ja - kup na TaniaKsiazka.pl

Przypominamy, że nowa książka Ginger Scott pt. Dziewczyna taka jak ja będzie dostępna w sprzedaży od 19 czerwca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!