Echa i śmierć - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka J.D. Robb, czyli Nory Roberts, pt. Echa i śmierć jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. To doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarki oraz wielbicieli kryminałów i sensacji. Nowa książka J.D. Robb szturmem wdarła się na szczyty bestsellerowych list, w błyskawicznym tempie stając się międzynarodowym hitem. Jeśli zatem poszukujecie ciekawej historii, która do ostatnich stron będzie trzymała Was w napięciu, koniecznie sprawdźcie tę pozycję!

Nowa książka J.D. Robb – powrót ulubionej porucznik

Główną bohaterką powieści jest porucznik Eve Dallas, pracująca w nowojorskiej policji. Pewnego dnia, wracając do domu z mężem Roarkiem, przed ich auto wyskoczyła na ulicę młoda kobieta, oszołomiona, naga i zakrwawiona. Roarke gwałtownie zahamował, a Eve przystąpiła do działania.

Okazało się, że to Daphne Strazza, która od razu została przetransportowana na ostry dyżur. Niestety, dla jej męża, doktora Anthony’ego Strazzy, było już za późno na ratunek. Zdolny chirurg-ortopeda leżał martwy w swojej elegancko urządzonej, miejskiej rezydencji. Ponadto opróżniono wszystkie trzy sejfy, które znajdowały się w domu. Dallas nie ma wątpliwości, że Daphne jest teraz najcenniejszym świadkiem. Jednak kobieta przeżyła głęboki szok. I jedyne, co powtarza w kółko to zdanie, że napadł ją diabeł.

W trakcie śledztwa okazuje się, że doktor Strazza był człowiekiem władczym, zimnym i powszechnie nielubianym. Jednak żadne dowody nie wskazują na to, by to żona przyczyniła się do śmierci męża. Porucznik Eve Dallas wraz z całym zespołem z niecierpliwością czekają na żmudne przesłuchanie wszystkich gości, zaproszonych przez państwa Strazzów na kolację. Są wśród nich: personel wypożyczalni mebli, ludzie zatrudnieni w firmie cateringowej, a także współpracownicy doktora Strazzy. Cel jest jeden. Znaleźć odpowiedzi na kilka ważnych pytań. Jak wyglądał diabeł? I kiedy znów się pojawi?

Nowa książka J.D. Robb pt. Echa i śmierć znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom kryminałów i sensacji, które wciągają, zaskakują i sprawiają, że podczas lektury nie ma czasu na nudę.