Chłopaki chojraki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Marcina Prokopa już niebawem pojawi się w sprzedaży. Książka pt. Chłopaki, chojraki będzie dostępna od 17 października i przypadnie do gustu wszystkim małym Czytelnikom, w wieku od 7 do 13 lat. Jeśli zatem są tu z nami rodzice pociech w takim wieku, niech koniecznie zwrócą uwagę na tę pozycję. Nie od dziś wiadomo, że im wcześniej dzieci zaczną obcować z książkami, tym większe szanse, że w przyszłości będą po nie sięgać regularnie.

Czy zaskoczeniem powinien być fakt, że tę pozycję stworzył błyskotliwy prezenter telewizyjny i dziennikarz? Otóż nie! Bo Prokop ma już w swoim literackim dorobku kilka książeczek dla dzieci, które cieszą się ogromną popularnością. Jego najnowszy projekt ma również spore szanse na to, by stać się bestsellerem. Koniecznie sprawdźcie, co takiego tym razem autor przygotował dla ciekawskich dzieciaków!

Nowość od Marcina Prokopa – historie śmiałków, którzy zmienili świat na lepsze

Zastanawiacie się może, kim jest chojrak? To ktoś, kto przez życie idzie niczym burza! Nie brakuje mu odwagi, by być pierwszym i wyjątkowym. Nie przejmuje się także tymi, którzy mówią, że czegoś się nie da zrobić, albo, że coś jest niemożliwe. Chojrak zawzięcie walczy o to, w co wierzy i pcha się tam, gdzie jeszcze nikt nie był. Z powodzeniem łamie stereotypy, tworzy wielkie dzieła sztuki i za wszelką cenę pomaga innym.

Z tej książki najmłodsi, ale również ich rodzice, mogą dowiedzieć się sporo ciekawostek! Odkryjecie, jakiej muzyki słuchał Zbigniew Religa, grającej na cały regulator podczas operacji na otwartym sercu. Dlaczego bracia Warner musieli sprzedać konia, zanim założyli jedną z największych wytwórni filmowych w Hollywood? W jaki sposób Jurek Owsiak mimo jąkania się przemówił do tysięcy ludzkich serc? Albo czy Robert Kubica rzeczywiście prowadził bolid Formuły 1 tylko jedną ręką?

Odpowiedzi na te pytania oraz wiele, wiele więcej, znajduje się właśnie w prezentowanej dziś książce. Przypominamy, że nowość od Marcina Prokopa pt. Chłopaki, chojraki będzie dostępna od 17 października bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!