Nowa książka od Federica Moccia - Trzy razy ty

Nowa książka od Federica Moccia to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości włoskiego pisarza. Autor serca Czytelniczek na całym świecie skradł powieścią pt. Trzy metry nad niebem, która zapoczątkowała bestsellerową serię. Najnowsza publikacja nosi tytuł Trzy razy ty i jest już trzecią częścią, w której odbiorcy spotykają znanych i lubianych bohaterów. Na polskim rynku będzie ona dostępna od 23 maja 2018 roku. Warto tutaj wspomnieć, że twórczość Federico Moccia została sprzedana do wszystkich krajów europejskich (od Portugalii po Rosję), a także do Japonii i Brazylii. Jeśli zatem nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tego pisarza, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości! Koniecznie to sprawdźcie!

Nowa książka od Federica Moccia – jak zakończy się historia Babi, Stepa i Gin?

Step długo pracował na swoją reputację skłóconego z całym światem chłopaka, zabijaki, który spędzał popołudnia na placu z przyjaciółmi. Wieczorami natomiast uwielbiał jeździć na motocyklu. Jednak obecnie bohater ma wrażenie, że tamto życie należało do kogoś zupełnie innego.

Teraz Step to człowiek sukcesu, telewizyjny producent, który lada moment bierze ślub. Jego wybranką jest Gin, kobieta łagodna, piękna, czuła – po prostu idealna. Do tego stopnia, że wybaczyła mu nawet zdradę sprzed sześciu lat. Zdradę, której dopuścił się z Babi, swoją pierwszą, niezapomnianą miłością. Od tego czasu Babi i Step nie widzieli się ani razu. Jednak nieprzewidywalny los po raz kolejny krzyżuje ich drogi. Kobieta wkracza w jego życie z siłą tornada, wyjawiając mu skrywany przez lata sekret. Teraz bohater zmuszony jest do przeanalizowania swoich życiowych wyborów. Musi także upewnić się, że podjęte decyzje są słuszne. Ale najgorsza będzie walka z samym sobą i niewygodne pytania, które ostatecznie będzie musiał sobie zadać. Czy naprawdę jest szczęśliwy z Gin? Czy Babi jest jedynie wspomnieniem, czy też ogniem, którego nikt ani nic nigdy nie będzie w stanie ugasić?

Przypominamy, że nowa książka od Federica Moccia pt. Trzy razy ty pojawi się na polskim rynku 23 maja bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj.