źródło: funpage artysty; fot. Mikołaj Maluchnik

Nowa książka od Jakuba Żulczyka to nie lada gratka dla wszystkich fanów twórczości autora. Polski pisarz, scenarzysta i dziennikarz cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród Czytelników. I nie ma się co dziwić. Jego książki są intrygujące i nietuzinkowe, a pisarski warsztat Żulczyka sprawia, że stają się nierzadko prawdziwą, literacką ucztą. Tym samym jest również uznawany za jednego z bardziej interesujących pisarzy młodego pokolenia. Warto tutaj wspomnieć, że autor jest absolwentem dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na koncie oprócz bestsellerowych tytułów ma także felietony i artykuły dla magazynu modowego „Exklusiv”. Udzielał się również w „Polska-Europa-Świat”, „Elle” czy „Wprost”. Teraz autor ogłosił, że pracuje nad zupełnie nową powieścią, na którą bez wątpienia czeka cała rzesza fanów. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowa książka od Jakuba Żulczyka – ku uciesze czytelników

Jeśli chodzi o same informacje na temat najnowszej książki Jakuba Żulczyka, to jest ich niewiele. Autor o nowym projekcie poinformował fanów za pośrednictwem Instagrama. Zamieścił tam krótki wpis. To właśnie w nim zdradził tytuł książki i przybliżył czas premiery. Tym samym jego najnowsza książka to Czarne słońce i światło dzienne ma ujrzeć w 2019 roku. Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery albo, chociaż fragmentu opisu książki. Jeśli pojawią się nowe informacje na ten temat, to oczywiście będziemy informować Was na bieżąco. Jak zaznacza sam Żulczyk, książka ma zaskoczyć bardzo wiele osób. Być może najnowszy projekt sprawi, że autor zaskarbi sobie sympatię jeszcze większej liczby czytelników? Kto wie. Jedno jest pewne, jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego polskiego autora, najwyższy czas nadrobić zaległości! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Obecnie sporym zainteresowaniem odbiorców cieszy się książka pt. Ślepnąc od świateł. A wszystko to nie tylko za sprawą porywającej fabuły, która wciąga i dowodzi talentu pisarza. Powieść ta doczekała się bowiem ekranizacji w postaci serialu, który można obejrzeć na HBO GO. Tymczasem mamy nadzieję, że nowa książka od Jakuba Żulczyka pojawi się już w pierwszej połowie nowego roku. Na to musimy jednak jeszcze poczekać.

Wszystkie pozostałe książki Jakuba Żulczyka Znajdziecie tutaj. Koniecznie je sprawdźcie!