Bez lęku - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka od Mii Sheridan przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i romansów. Amerykańska pisarka ma już na koncie sporo międzynarodowych hitów, które skradły serca Czytelniczek już od pierwszych stron. Jej powieści w błyskawicznym tempie zyskiwały status bestsellerów, a grono wielbicielek twórczości Sheridan stale się powiększa. Zatem jeśli poszukujecie ciekawych i nietuzinkowych opowieści na coraz dłuższe dni, koniecznie sprawdźcie prezentowaną dziś książkę. Bez lęku dostępna będzie od 28 maja 2018 roku. Gwarantujemy, że ta historia zaintryguje nawet najbardziej wymagających odbiorców. Koniecznie sprawdźcie to same!

Nowa książka od Mii Sheridan – miłość odnajdzie was nawet w najgorszym mroku

Głównym bohaterem powieści jest Holden Scott, dla którego sport był całym światem. Chłopak odnosił ogromne sukcesy, cieszył się podziwem kibiców i sporym zainteresowaniem kobiet. Jednak stracił to wszystko, poddając się destrukcyjnej sile sławy. Wpadł w szpony nałogu, a uzależnienie zniszczyło jego życie.

Z pomocą przyszedł mu wierny przyjaciel. Umieścił on Holdena Scotta w willi położonej w samym środku lasu. To tam, z dala od wszystkich, bohater ma przewartościować swoje życie i dojść do siebie. Szybko jednak okazuje się, że chłopak nie jest w tym miejscu sam. Niedaleko posiadłości dostrzega dziewczynę w białej sukience. Niczym nocna lilia nieznajoma ukazuje się w blasku księżyca i znika.

Holden czuje nieodpartą chęć zbliżenia się do niej. Jednak, aby móc to zrobić, musi najpierw zagłębić się w swoją przeszłość, od której chce uciec. I znaleźć tam odpowiedź na pytanie, kim naprawdę jest.

Kim jest nocna lilia? Czy uda się jej sprowadzić zagubioną duszę na właściwe tory? Czy okaże się światłem nadziei w najmroczniejszym momencie życia Holdena?

Przypominamy, że nowa książka od Mii Sheridan na polskim rynku będzie dostępna od 28 maja bieżącego roku. Powieść pt. Bez lęku znajdziecie tutaj. Jeszcze raz polecamy ją gorąco wszystkim miłośniczkom nieoczywistych romansów i literatury kobiecej. Koniecznie sprawdźcie, co takiego tym razem autorka przygotowała swoim Czytelniczkom!