Hashtag - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Remigiusza Mroza już za kilka dni ujrzy światło dzienne. Mowa tu oczywiście o powieści pt. Hashtag, której premiera przewidywana jest na 18 lipca 2018 roku. To bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości autora. Jeśli natomiast do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z książkami tego pisarza, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Lektura przypadnie do gustu wielbicielom polskiej literatury kryminalnej i sensacyjnej. Remigiusz Mróz z powodzeniem przedarł się do krajowej czołówki twórców kryminałów i zajmuje tam pewne miejsce. Ponadto warto wspomnieć, że Mróz publikuje również pod pseudonimem Ove Løgmansbø. Wróćmy jednak do jego najnowszej powieści, która już może pochwalić się mianem bestsellera.

Nowa książka Remigiusza Mroza – kiedy jedna przesyłka zmienia czyjeś życie

Twoja paczka już na ciebie czeka! – tak brzmiała wiadomość, którą główna bohaterka uznała za zwykłą pomyłkę. Bo Tesa nie spodziewała się żadnej przesyłki. Od dawna niczego nie zamawiała w sieci. Jednak, gdyby nawet zdecydowała się na taki krok, nie wybrałaby dostawy do paczkomatu. Wszystko, dlatego że jeśli nie musiała, to kobieta nie opuszczała swojego domu.

Jednak w tym wypadku ciekawość wzięła górę i bohaterka postanowiła sprawdzić tajemniczą przesyłkę. Szybko okazało się, że był to największy błąd w jej życiu. Nieszczęśliwa spirala zdarzeń pochłonęła ją niczym tornado, zmieniając jej spokojną egzystencję o 180 stopni.

Podczas gdy Tesa na nowo zaczyna odkrywać swoją przeszłość, przez media społecznościowe przetacza się nowy trend. Kolejni internauci zamieszczają wpisy z hashtagiem  „#apsyda”. I właściwie nie byłoby w tym nic dziwnego. Wszak Internet rządzi się swoimi prawami i co raz pojawia się tu jakaś dziwaczna moda. Jednak osoby, które dokonują wpisu, od lat były uznawane za zaginione.

Przypominamy, że nowa książka Remigiusza Mroza będzie dostępna od 18 lipca bieżącego roku. Powieść pt. Hashtag znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej. Autor po raz kolejny udowadnia, że ma w zanadrzu wciąż wiele ciekawych i intrygujących pomysłów. Koniecznie przekonajcie się o tym sami!