Z nicości - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Z nicości to już trzeci tom niezwykle wciągającej serii New Adult pt. Z popiołów, za którą odpowiedzialna jest Martyna Senator. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i współczesnych romansów. Najnowsza powieść autorki będzie dostępna już od 18 lipca 2018 roku i z pewnością sięgną po nią wielbicielki twórczości Senator. My natomiast gorąco zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi częściami serii. Gwarantujemy, że nie pożałujecie, bo nawet najbardziej wymagające czytelniczki znajdą w tym cyklu coś dla siebie. A prezentowana dziś lektura idealnie spełni się w roli lekkiej i wciągającej powieści na leniwe, letnie wieczory. Koniecznie sprawdźcie to same!

Z nicości – ciąg dalszy historii znanych bohaterów

Elza decyduje się na drastyczne kroki, by w końcu odmienić swoje życie. Dziewczyna ucieka z domu i zostawia za sobą tragiczną przeszłość. Głęboko wierzy w to, że w końcu jej losy ułożą się tak, jak tego chce. Aby osiągnąć szczęście, bohaterka jest gotowa postawić wszystko na jedną kartę. A kiedy na swojej drodze spotyka Kubę, przystojnego tatuatora, zaczyna wierzyć, że jej życie w końcu się odmieni.

Jednak nowa miłość nie jest łatwa i prosta. To skomplikowane uczucie i relacja. Czy takie zestawienie pomoże im zmierzyć się z problemami, które wkrótce nadejdą?

Przypominamy, że książka pt. Z nicości będzie dostępna od 18 lipca bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie dwie poprzednie części z serii Martyny Senator. Gorąco polecamy te powieści wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej, romansów oraz wszelkich historii, zaliczanych do New Adult. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej książki nie bez powodu w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów. Powieści, które tworzy, zaskakują, wciągają i aż do ostatnich stron trzymają w niepewności i napięciu. Ponadto Senator tworzy nieoczywiste, miłosne historie, wywołujące w czytelniczkach mnóstwo emocji. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z dziełami tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!