Wiedźmin - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka z uniwersum Wiedźmina z pewnością ucieszy wszystkich fanów twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Nikt dziś nie ma wątpliwości, że polski pisarz jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych twórców polskiego fantasy. Jego powieści cieszą się zainteresowaniem nie tylko w kraju, ale także za granicą. Co więcej, książki Spakowskiego pojawiły się również w USA i Azji. To właśnie jemu odbiorcy zawdzięczają kultową już postać Wiedźmina, którą można poznać w sadze o tym właśnie bohaterze.

Nowa książka z uniwersum Wiedźmina w planach! Ostatnią powieść Andrzej Sapkowskiego Sezon burz znajdź na TaniaKsiazka.pl!

Opowieści o Geralcie zainteresowały nawet słynną platformę Netflix, która pracuje już nad ich ekranizacją w postaci serialu. Wiedźmin stał się również bohaterem popularnej gry, nad którą pracowali polscy twórcy. Jak z pewnością orientują się fani Sapkowskiego, ten temat wciąż wywołuje wiele emocji. Zarówno wśród graczy i Czytelników, jak i u samego pisarza. Tak czy inaczej, nie można zaprzeczyć temu, że Andrzej Sapkowski jest absolutnym mistrzem w tym, co robi. I okazuje się, że wciąż ma głowę pełną pomysłów.

Nowa książka z uniwersum Wiedźmina – potwierdzone info

Chociaż na temat najnowszego projektu Andrzeja Sapkowskiego nie ma jeszcze żadnych szczegółowych informacji, wiadomo, że prace trwają. Potwierdził to oficjalnie sam pisarz na tegorocznym Warsaw Comic-Con. Akcja najnowszej książki ma być osadzona w uniwersum Wiedźmina, jednak to jedyne, co zdradził autor. Jednocześnie zaznaczył, że słynną sagę uważa za zakończoną. Nie będzie to więc z pewnością żadna kontynuacja przygód srebrnowłosego Geralta. Warto tutaj również przytoczyć inną wypowiedź Sapkowskiego. Otóż jakiś czas temu w jednym z wywiadów zaznaczył, że gdyby kiedykolwiek miał pisać kolejną powieść, związaną z tym światem, byłoby to coś w rodzaju prequela.

Fani w 2013 roku mieli szansę zapoznać się z książką pt. Sezon burz. Wydarzenia opisane w tej powieści są chronologicznie wcześniejsze niż te z poprzednich tomów cyklu o Wiedźminie. Wydaje się więc, że nowa książka z uniwersum Wiedźmina może być podobna do ostatniej publikacji Andrzeja Sapkowskiego.

Oczywiście, jeśli tylko pojawią się nowe informacje, damy Wam o tym znać! Tymczasem zachęcamy wszystkich do zapoznania się z twórczością pisarza, która do tej pory ujrzała światło dzienne.

Książki Andrzeja Sapkowskiego znajdziecie tutaj.