Mock. Ludzkie zoo - kup w TaniaKsiazka.pl

Mock. Ludzkie zoo – taki tytuł nosić będzie nowa powieść Marka Krajewskiego. To bez wątpienia świetna wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Dla tych, którzy nie do końca orientują się w literaturze kryminalnej mamy kilka istotnych faktów.

Słynna już seria o przygodach niezbyt przyjaznego śledczego Eberharda Mocka, skradła serca Czytelników w całej Polsce. Co więcej, to właśnie Marka Krajewskiego można śmiało uznać za tego, który zapoczątkował w naszym kraju modę na tak zwane kryminały retro. Jesteście miłośnikami niecodziennych i zaskakujących historii? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem pisarz przygotował dla swoich fanów!

Mock. Ludzkie zoo – nowa powieść Marka Krajewskiego

Przede wszystkim należy tu wspomnieć, że premiera najnowszej książki pisarza przewidywana jest na 29 sierpnia 2017 roku. O czym będzie opowiadać? Mamy rok 1914, Wrocław. Maria, narzeczona Eberharda Mocka, co noc słyszy w swoim mieszkaniu potępieńcze i przerażające jęki oraz płacz dzieci. Kiedy zwierza się z tego mężczyźnie, ten przypuszcza, że kobieta zaczyna tracić rozum.

Wkrótce okazuje się jednak, że piwnica nieczynnego dworca skrywa mroczną tajemnicę. Eberhard wkracza w sam środek piekła, odkrywając szokującą prawdę. Nie wie jednak jeszcze, że jego przeciwnik, Gad, ma potężnych mocodawców. A ci nie cofną się przed niczym, by osiągnąć swój cel.

Przed głównym bohaterem jeden z najtrudniejszych wyborów, z jakim do tej pory musiał się zmierzyć. Ocalić niewinne dziecko, czy matkę Marii? Ponadto, by ukarać złoczyńców, Mock narazi się na śmierć w męczarniach. W pogoni za bezlitosnymi zbrodniarzami zapuści się w rejony, gdzie granica człowieczeństwa jest już bardzo cieniutka. Wkrótce okaże się również, że natura ludzka potrafi być bardziej okrutna, niż bezlitosna, afrykańska dżungla. Czy bohater przetrwa ten morderczy pościg? A jeśli wyjdzie z niego zwycięsko, to czy nadal będzie tym samym człowiekiem?

Przypominamy, że najnowszą książkę Marka Krajewskiego pt. Mock. Ludzkie zoo będziecie mogli kupić od 29 sierpnia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom dobrych, polskich kryminałów.