Nowe książki Jo Nesbo dla dzieci z serii Doktor Proktor - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Wraz z początkiem kwietnia w księgarniach pojawi się nowe wydanie kolejnych części serii Doktor Proktor. Autorem tego cyklu książek dla dzieci jest Jo Nesbo, którego wielu czytelników kojarzy głównie z krwawych kryminałów. Jego seria o norweskim policjancie Harrym Hole’u jest bardzo popularna nie tylko w Polsce. Wielu czytelników niecierpliwie czeka na jej kolejną część. Teraz mogą zacierać ręce nieco młodsi czytelnicy.

Nowe książki Jo Nesbo dla dzieci z serii Doktor Proktor - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Seria Doktor Proktor – książki Jo Nesbo dla dzieci

Doktor Proktor i koniec świata. Być może - sprawdź w TaniaKsiazka.plDoktor Proktor, tytułowy bohater książek, jest szalonym i zarazem genialnym wynalazcą. W niezwykłych wyprawach (np. w podróżach w czasie) towarzyszy mu dwoje dzieci z sąsiedztwa. Mimo tego, że Lisa i Bulek chodzą do tej samej klasy, to chłopiec wygląda na dużo młodszego. To za sprawą jego wyjątkowo mikrego wzrostu. Lisa jest pilną uczennicą, woli siedzieć z nosem w książkach i dlatego nie ma zbyt wielu przyjaciół. Z kolei Bulek ma głowę pełną szalonych i odważnych pomysłów. Mimo tego, że pozornie jest niewielki, to chyba nikt nie jest w stanie go przegadać.

Do tej pory ukazały się nowe wydania części Doktor Proktor i proszek pierdzioszek, Doktor Proktor i wanna czasu oraz pierwsze wydanie książki Doktor Proktor i niemal ostatnie święta. Recenzowałam je dla Was na początku grudnia:

Przedmikołajkowa recenzja serii Doktor Proktor

Nowe wydanie kolejnych tomów serii

Doktor Proktor i wielki napad na bank - sprawdź w TaniaKsiazka.plNowe wydania książek Doktor Proktor i koniec świata. Być może oraz Doktor Proktor i wielki napad na bank będą mieć premierę 3 kwietnia. Oba tytuły nieco zdradzają nam, jakie przygody tym razem będą czekać na bohaterów.

Z pewnością czytelnicy dowiedzą się więcej o stworzeniach z ulubionej książki Bulka – Zwierzęta, Których Istnienia Byś Sobie Nie Życzył. Przeczytają też o tym, dlaczego niemal szalony wynalazca i dzieci planują napad na najlepiej strzeżony bank na świecie. Jednego możemy być pewni, z takimi przyjaciółmi każde niebezpieczeństwo zamienia się w niezwykłą przygodę.

Wszystkie książki z serii Doktor Proktor, w tym też te części serii, które ukażą się na początku kwietnia, możecie znaleźć tutaj.