Nowe poradniki

Nowe poradniki to doskonałe zestawienie dla wszystkich tych, którzy interesują się tego typu książkami. Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować wam najnowsze tytuły z tego gatunku, które właśnie pojawiły się w sprzedaży. Tym samym znajdziecie tu międzynarodowe hity, jak i rodzime bestsellery. Ponadto każdy miłośnik poradników znajdzie tu coś dla siebie. Bo są to lektury, dotyczące zdrowego odżywiania, psychologiczne, traktujące o ciąży i macierzyństwie czy rozwoju duchowym. Jeśli zatem poszukujecie interesujących i wartościowych poradników, koniecznie zwróćcie uwagę na nasze dzisiejsze zestawienie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowe poradniki – Magia sprzątania i Tokimeki Marie Kondo, teraz w pakiecie!

Pakiet Magia sprzątania - kup na TaniaKsiazka.plTeraz niezwykle popularne książki Marie Kondo możecie otrzymać w pakiecie!

Bałaganiarstwa się nie dziedziczy, nie jest ono także związane z brakiem czasu, to raczej nagromadzenie błędnych przekonań o porządkowaniu. Autorka prezentuje własną metodę, konMari, na uporządkowanie najbliższego otoczenia, zmianę podejścia do życia i sposobu myślenia. Tym samym omawia istotne decyzje, które należy podjąć, aby było to możliwe. Pokazuje, jak skutecznie zmienić nawyki. Ilustrowany przewodnik, który objaśnia metody porządkowania, daje szczegółowe wskazówki, jak pozbyć się raz na zawsze starych bałaganiarskich nawyków i pokazuje, jak wnosić radość w swoje życie.

Pakiet dostępny w sprzedaży od 21 lutego 2019 roku.

Nowe poradniki – Królowa oszczędzania Cait Flanders

Ta książka to zapis doświadczeń Cait z dwunastu miesięcy niezwykłego eksperymentu. W tym czasie ograniczyła doKrólowa oszczędzania - sprawdź na TaniaKsiazka.pl minimum niezbędne zakupy, pozbyła się siedemdziesięciu procent rzeczy ze swojego mieszkania i odkryła zalety ruchu zero-waste. A ponadto nauczyła się naprawiać przedmioty, zamiast je wyrzucać. W związku z tym odkryła, że im mniej kupuje, tym bardziej jest szczęśliwa, a roczny eksperyment stał się sposobem na resztę życia. Odkryjcie praktyczne i sprawdzone sposoby na oszczędzanie oraz przekonajcie się, co tak naprawdę jest dla was w życiu najważniejsze!

Książka dostępna w sprzedaży od 27 lutego 2019 roku.

Nowe poradniki – Przestań się oceniać Gabrielle Bernstein

Przestań się oceniać - kup na TaniaKsiazka.plKiedy kogoś oceniacie, zapewniacie sobie szybką dawkę poczucia racji i bycia lepszym od innych. Jednak takie działanie ma skutki uboczne. Są nimi wstyd i poczucie winy, które stanowią główną przyczynę wszelkich blokad psychicznych. Do tego dochodzą niedowartościowanie i poczucie osamotnienia. Ta książka pokaże Wam sześć kroków, które pozwolą Wam uwolnić się od osądów.

Dzięki temu pozbędziecie się drobnych uraz wobec innych. Nauczycie się zastępować współczuciem tendencję do atakowania. Naprawicie swój kontakt z otoczeniem. Wybaczycie sobie błędy, które popełniliście w przeszłości. A w związku z tym w końcu poczujecie się lepiej ze sobą oraz osiągniecie emocjonalny spokój.

Nowe poradniki – Weź się ogarnij Pani Bukowa

Czy kiedykolwiek mieliście wyrzuty sumienia, że nie udaje się wam przebiec codziennie półmaratonu? A możeWeź się ogarnij - zobacz na TaniaKsiazka.pl czujecie się czasem winni, bo nie zjadacie jarmużu, nie segregujecie kolorami idealnie wyprasowanych ubrań i w ogóle jesteście jakoś tak trochę nieogarnięci? Idealnie. Ta książka jest właśnie dla was! To z niej dowiecie się, co robić, żeby w ogóle nic nie robić i być zadowolonym z życia. Tym samym nauczycie się także pielęgnować własną strefę komfortu tak, by już nigdy nie musieć jej opuszczać. To jednak nie wszystko. Wraz z autorką tego niecodziennego poradnika dowiecie się, jak uwolnić swoją kreatywność. I gwarantujemy, że będziecie się przy tym dobrze bawić.

W związku z tym czytelnicy w prezentowanej dziś książce znajdą zestaw aż 111 ćwiczeń. Są to labirynty, wykreślani, listy, rebusy, krzyżówki, szyfry i wiele innych zadań. Co dzięki temu zyskacie? Wasze nicnierobienie zmieni wymiar i zyska niemal naukową podbudowę.

Nowe poradniki – Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Program na 6 tygodni Beata Anna Dąbrowska

Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej - kup na TaniaKsiazka.plPrezentowana książka to niezwykle pomocny planer, który ułatwi wam zmianę sposobu odżywiania. W bezpieczny, sprawdzony i skuteczny sposób zrobicie to raz na zawsze. Czytelnicy znajdą tu 6-tygodniowy plan diety: 4 dni przygotowania, 10 dni diety warzywno-owocowej, 2 tygodnie wychodzenia i 2 tygodnie stabilizacji. Ponadto zamieszczono tu ponad 30 nowych przepisów, praktyczne porady i ilustracje, tabele miary postępów i miejsce na notatki.

Książka dostępna w sprzedaży od 18 lutego 2019 roku.

Nowe poradniki – Rodzić można łatwiej Izabela DembińskaRodzić można łatwiej - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Pierwszy przewodnik dla kobiet o porodzie autorstwa polskiej położnej i instruktorki fitness, Izabeli Dembińskiej. Warto tutaj wspomnieć, że Dembińska to także autorka niezwykle popularnego programu „Ćwicz z położną”. Ponadto jest również założycielką Medical Pregnancy Training. Iza Dembińska podpowiada między innymi, jakie ćwiczenia należy wykonywać, żeby łatwiej rodzić.

Nowe poradniki – Poczuj grunt pod nogami Svend Brinkmann

Poczuj grunt pod nogami - kup na TaniaKsiazka.plSvend Brinkmann, profesor psychologii Uniwersytetu w Aalborgu, w błyskotliwy sposób demaskuje mity współczesnej cywilizacji, zdecydowanie sprzeciwiając się zbiorowemu wariactwu. Opracowana przez niego odtrutka na religię „ja” to sensowna alternatywa, podana, a jakże, w siedmiu krokach. Tym samym Brinkmann namawia, żebyście wyrzucili podręczniki do samorozwoju, przyjęli negatywne nastawienie i zaczęli wątpić. Radzi, żebyście poczuli grunt pod nogami. W jaki sposób? Dając odpór tyranii pozytywności i obsesji autoanalizy, które grożą stresem, depresją, a w najgorszym wypadku przemianą w minipsychopatę.