Nowe wydanie książki Gałęziste - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowe wydanie książki Gałęziste to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Artura Urbanowicza. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele literatury grozy i horroru. Wspomniana powieść jest już dostępna w sprzedaży i nie dajcie się zwieść, jeśli wydaje się Wam, że już ją znacie. Dlaczego? Ponieważ autor postanowił wprowadzić do znanej historii mnóstwo zmian, które całkowicie odmieniły tę książkę.

Warto tutaj wspomnieć, że o Urbanowiczu zrobiło się głośno po jego innej książce pt. Inkub, która w błyskawicznym tempie stała się krajowym hitem. Autora natychmiast okrzyknięto polskim mistrzem grozy. Stało się tak nie bez przyczyny. Ponieważ pisarz dostarczył polskim czytelnikom opowieść pełną grozy i napięcia, jakiej już dawno nie widzieliśmy w rodzimej literaturze. Stale zdobywając doświadczenie i szlifując literacki warsztat, Artur Urbanowicz dojrzał do tego, by od nowa przedstawić czytelnikom historię, zawartą w jego debiutanckiej książce pt. Gałęziste. Zainteresowani? Sprawdźcie to koniecznie!

Nowe wydanie książki Gałęziste - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowe wydanie książki Gałęziste – co uległo zmianie?

Właściwie wszystko. Bowiem autor nie tylko doszlifował dialogi. Przebudował niektóre wątki i wyrzucił z tekstu zbędne przedłużenia. Poza tym dopracował styl i język powieści. Całość doczekała się oczywiście zupełnie nowej szaty graficznej. To jednak nie koniec! Ponieważ czytelnicy w środku znajdą również klimatyczne ilustracje oraz posłowie literaturoznawcy. O czym zaś opowiada sama historia?

Jest taki dom, w którym nie chciałbyś spędzić nocy. Ponieważ z jakiegoś powodu ciemność w nim jest inna. Jeszcze bardziej złowroga niż gdziekolwiek indziej. Jest takie jezioro, w którym mieszkają nieumarli. Ich przewaga nad Tobą jest prosta – oni nie potrzebują nabierać powietrza. Jest taki demon, o którym wolałbyś nie wiedzieć. Niematerialne uosobienie zła, przed którym nie sposób uciec. Jest takie miejsce, w którym znajdziesz ten dom. Miejsce, które skrywa też to jezioro, miejsce, w którym ten demon był od zawsze. To las. Las, w którym za nic w świecie nie chciałbyś się zgubić. Kiedy już raz do niego wejdziesz, nie pozwoli Ci wyjść.

Nowe wydanie książki Gałęziste znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!