Wendy

Wendy to film, który zainteresuje wszystkich miłośników przygód Piotrusia Pana. Ponieważ do sieci trafił już pierwszy zwiastun ekranizacji, fani mają dodatkowe powody do zadowolenia. Premiera filmu przewidywana jest na 28 lutego 2020 roku i na pewno zainteresuje każdego, kto lubi dobre, kinowe produkcje. Pierwsze opinie w sieci, tuż po pojawieniu się trailera, nie pozostawiają wątpliwości. Widzowie są oczarowani i z niecierpliwością czekają na całość. O czym opowiada historia? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć zwiastun!

Wendy

Wendy­ – kolejna odsłona przygód Piotrusia Pana

Zwiastun filmu zaprezentowała wytwórnia Fox Searchlight, która czuwa nad produkcją. Warto tutaj dodać, że za reżyserię obrazu odpowiada Benh Zeitlin, dwukrotnie nominowany do Oscara, twórca głośnego hitu pt. Bestie z południowych krain.

Przygody Piotrusia Pana zna niemal każdy. W szczęśliwym domu państwa Darlingów pojawia się Piotruś Pan. To wieczny chłopiec, który nigdy nie chce dorosnąć. Obdarzony niezwykłymi talentami mieszkaniec Nibylandii. W związku z tym tam zabiera trójkę dzieci państwa Darlingów, by zobaczyły świat, którym nie rządzą żadne prawa. Jednak również tam przyjdzie im zmierzyć się z kapitanem Hakiem.

Tym razem twórcy proponują odbiorcom zupełnie nowe spojrzenie na klasyczne przygody Piotrusia Pana. Akcja filmu rozgrywa się na tajemniczej wyspie, gdzie ludzie się nie starzeją. Wendy natomiast musi walczyć, aby ocalić swoją rodzinę, wolność i ducha młodości, którym zagraża dorosłość. Tym samym, jak już wspomnieliśmy, zwiastun wywołał mnóstwo pozytywnych reakcji w sieci. I patrząc na krótki wycinek tego, co przygotował nam reżyser, trudno się dziwić.

Wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się s historią Piotrusia Pana, a także tych, którzy chcieliby sobie tę historię odświeżyć, odsyłamy poniżej.

Tutaj znajdziecie książkę pt. Piotruś Pan natomiast tutaj Piotruś Pan i Wanda. Do tego podrzucamy obiecany zwiastun filmu Wendy. Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach, czy przygody Piotrusia Pana są wWm znane. A także, czy wybierzecie się na film. Jesteśmy bardzo ciekawi!