Dwanaście niedokończonych snów - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Nataszy Sochy nosi tytuł Dwanaście niedokończonych snów i przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej. Autorka zdążyła już podbić serca Czytelniczek w całej Polsce, a jej dotychczasowe powieści spotykały się z ogromnym uznaniem i ciepłym przyjęciem. Tym razem jest podobnie, bo najnowsza publikacja już zyskała status bestsellera, a grono jej wiernych czytelniczek stale rośnie. Jeśli poszukujecie nietuzinkowej opowieści, która umili wam zimowe wieczory, trafiłyście idealnie. Koniecznie to sprawdźcie!

Nowość od Nataszy Sochy – ograniczenia własnego umysłu i mroczne sny

Główną bohaterką powieści jest wrażliwa artystka, Momo. Mimo że kobieta ma dopiero 28 lat, ma za sobą rozwód. W życiu ciążą jej również trudne relacje z ojcem. W dodatku świat dziewczyny staje się więzieniem je własnych ograniczeń, które sama na siebie nakłada. Trudno spotkać ją w miejscach, gdzie przebywają inni ludzie, unika kontaktu wzrokowego i nie spotyka się ze znajomymi. W jej garderobie próżno też szukać kolorowych ubrań, które choć trochę podkreślałyby jej radość z życia. Całym światem bohaterki jest sztuka. Kobieta uwielbia tworzyć biżuterię oraz meble z recyklingu. Jednak pewnego dnia jej dość spokojne życie zmienia się.

Momo zaczynają dręczyć dziwne i męczące sny. Jednak wszystkie marzenia senne tworzą jeden, jasny przekaz. Stają się też pośrednikiem między kobietą, a światem, przed którym tak uparcie ucieka. W każdym śnie pojawiają się pewne zadania, a bohaterka wie, że musi je wykonać, aby móc spokojnie żyć dalej. Jest jednak jeden problem… Czas na ich wykonanie jest mocno ograniczony. Czy uda się jej uporać ze wszystkim, nim będzie za późno? Kim okaże się człowiek, na którego Momo tak długo czeka? No i czy w ogóle uda się jej go spotkać?

Nowość od Nataszy Sochy pt. Dwanaście niedokończonych snów znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę książkę wszystkim kobietom. Autorka w doskonały sposób ukazuje życie w ograniczeniach własnego umysłu. Jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z jej twórczością, teraz jest doskonały moment, by nadrobić zaległości.