Jak rozgrzać się jesienią - sprawdź książki na TaniaKsiazka.pl

Za oknem coraz bardziej deszczowo, szaro i ponuro? Rano ciężko wstać z łóżka, a na myśl o tym, że musicie wyjść spod ciepłej kołdry, przechodzi was zimny dreszcz? Jesień to bardzo specyficzna pora roku. Każdy z nas wolałby z pewnością słońce i złoto-czerwone otoczenie. Tym samym nie pozostaje nam nic innego, jak przetrwać tę ponurą aurę. I w tym akurat mogą pomóc wam dzisiejsze, książkowe propozycje. Zastanawiacie się, jak rozgrzać się jesienią? Zerknijcie zatem na gorące tytuły, które przygotowałam specjalnie z myślą o poprawie waszych nastrojów. Prezentowane dziś tytuły rozgrzeją was do czerwoności i wywołają wypieki na twarzy. Z nimi nie ma mowy o jesiennym chłodzie! Oto siedem erotycznych książek, które umilą wam ten czas.

Jak rozgrzać się jesienią - sprawdź książki na TaniaKsiazka.pl

Jak rozgrzać się jesienią? Sprawdź!

Fear you - kup na TaniaKsiazka.plJak rozgrzać się jesienią – Fear you, tom II serii Broken love

Niepokorny i groźny Keiran zdaje się nie mieć w sobie żadnych ciepłych uczuć dla kogokolwiek. Tymczasem Lake bardzo wierzyła w to, że właśnie jej uda się go uleczyć. Teraz jednak na horyzoncie pojawiają się tajemnice z przeszłości, a obsesje bohatera biorą nad nim górę.

Książka dostępna od 12 listopada 2020 roku.

Lucian - zobacz na TaniaKsiazka.plJak rozgrzać się jesienią – Lucian

Lucian Marcello zrobi wszystko, by zlikwidować niebezpieczeństwo, które czyha na Jordyn Reese. Jednak ostatnią rzeczą, której potrzebuje teraz dziewczyna, jest, by jakiś mafioso ściągał na nią jeszcze więcej uwagi. Ponadto Lucian jeszcze nie wie, jak dużo będzie go kosztować osiągnięcie celu, który obrał.

Książka już dostępna.

Jak rozgrzać się jesieniąJak rozgrzać się jesienią – Grzeszne święta

Niech was nie zmyli tytuł! To zbiór gorących opowiadań nie tylko na zimowe wieczory. W końcu jesień jest również przejmująco chłodna i deszczowa. Ciepło bijące z rozpalonego kominka, namiętny romans, a zamiast szelestu papieru, towarzyszącego rozpakowywaniu prezentów, słychać szelest ubrań zsuwających się na podłogę. Będzie naprawdę gorąco!

Książka dostępna od 28 października 2020 roku.

Jak rozgrzać się jesieniąJak rozgrzać się jesienią – Pretty Reckless

Penn to najbardziej utalentowany gracz futbolu w całym stanie, a rodzice Darii już zadbali o to, aby jego potencjał się nie zmarnował. Chłopak nie tylko został ich nowym „projektem”, ale i synem. Jednak ci dwoje mieli okazję spotkać się cztery lata temu. Wtedy też Daria zabrała mu wszystko, co kochał i na czym mu zależało. Teraz chłopak ma mnóstwo czasu, by zamienić życie Darii w piekło.

Książka dostępna od 25 listopada 2020 roku.

Bez tchu - kup na TaniaKsiazka.plJak rozgrzać się jesienią – Bez tchu, tom V serii Rozchwiani

W tej serii wielka namiętność i miłość pojawiają się pod koniec historii. A to sprawia, że czytelnicy jeszcze bardziej wyczekują zakończenia. Towarzyszy im niepewność i napięcie. Czy Łucja i Dymitr będą w końcu razem? A może Łucja ułoży sobie życie na nowo i znajdzie szczęście u boku innego mężczyzny? Jedno jest pewne, nie zabraknie tu emocji, wzruszeń i gorącego seksu.

Książka dostępna od 12 listopada 2020 roku.

Niegrzeczne święta - kup na TaniaKsiazka.plJak rozgrzać się jesienią – Niegrzeczne święta

Kolejny w tym zestawieniu zbiór opowiadań, które sprawdzą się świetnie nie tylko na zimowe dni. Czeka na was niegrzeczna antologia dziesięciu świątecznych opowiadań pióra wyjątkowych polskich autorek i jednego niesfornego autora. Taka mieszanka rozgrzeje was do czerwoności.

Książka dostępna od 12 listopada 2020 roku.

Jak rozgrzać się jesieniąJak rozgrzać się jesienią – Kostandin

Alicja liczy, że wakacje w Leicester pomogą jej uporać się problemami w życiu. Już na początku spotyka Kostandina Tironę. Piekielnie przystojny, bezwstydny samiec alfa bez trudu uwodzi bezbronną Alicję, ratując ją z opresji. Jednak kobieta nie ma pojęcia, że los właśnie skrzyżował jej ścieżki z bezwzględnym szefem mafii. A pojawienie się kobiety w samym centrum gangsterskiego światka, w którym ludzkim życiem rządzą pieniądze, oznacza wielkie kłopoty.

Książka już dostępna.