Lubicie powieści szpiegowskie? Świetnie się składa, bo nowość od Johna le Carrégo to coś, co przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom sensacji. Jak się okazuje, mistrz gatunku nie spoczął na laurach i planuje wydanie kolejnej książki. Kiedy będziecie mieli możliwość po nią sięgnąć? O wszystkim przeczytacie poniżej!

Nowość od Johna le Carrégo – kilka słów

Dziedzictwo szpiegów taki tytuł nosić będzie najnowsza książka autora. Jej premiera przewidywana jest na 5 września 2017 roku. Jest to jednak data ukazania się książki na rynkach anglojęzycznych. Kiedy trafi do Polski? To trudno stwierdzić. Całość ma składać się z trzystu dwudziestu stron dynamicznej historii, która bez wątpienia przedłuży niektórym atmosferę wakacji.

John postanowił odświeżyć bohatera, o którym ostatnio pisał dwadzieścia pięć lat temu. O kogo chodzi? Oczywiście o George’a Smileya. To doskonały wybór biorąc pod uwagę fakt, że książki Carrégo przezywają obecnie drugą młodość. Tak głośny powrót może tę tendencję tylko spotęgować. W najnowszej powieści autor przedstawi konflikt pokoleń, obecny w służbach specjalnych. A właściwie spróbuje go rozwiązać. Z jednej strony odbiorca spotka bohaterów, którzy nie pamiętają czasów zimnej wojny. Z drugiej zaś zetkną się z weteranami znanymi z poprzednich historii. Biorąc pod uwagę przewrotność autora, czytelnicy mogą spodziewać się niebanalnego efektu.

Przy tym wszystkim warto zaznaczyć, że autor ma już osiemdziesiąt pięć lat! Co nie przeszkadza mu w pisaniu porywających opowieści, które zdobywają miliony czytelników na całym świecie. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć mu kolejnych pokładów weny, by jak najdłużej mógł cieszyć odbiorców swoimi tekstami.

Wszystkie książki Johna le Carrégo znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!