Nowość od JP Delaneya to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. To właśnie jemu czytelnicy na całym świecie zawdzięczają głośną powieść pt. Lokatorka. Teraz autor powraca z zupełną nowością, która już podbija międzynarodowe rynki. Książka W żywe oczy na polskim rynku będzie dostępna od 4 września 2018 roku i przypadnie do gustu każdemu, kto lubi literaturę sensacyjną, kryminalną i thrillery. Zatem jeśli dziś dopiero po raz pierwszy słyszycie nazwisko tego autora, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie twórczość tego pisarza, że tak skutecznie podbija serca Czytelników na całym świecie!

Nowość od JP Delaneya – kiedy role niespodziewanie zaczynają się odwracać

Główną bohaterką powieści jest Claire, która zajmuje się zawodowym kłamaniem. I wszystko wskazuje na to, że została idealnie stworzona do roli, w którą przyjdzie się jej wcielić już niedługo. Kobieta na zlecenie firmy prawniczej, specjalizującej się w sprawach rozwodowych, ma demaskować niewiernych mężów. Ale najważniejsze jest dostarczenie niezbitych dowodów ich zdrady. To ona ma dyktować reguły gry. Wkrótce klientem Claire zostaje interesujący profesor Patrick Fogler. Wtedy też stawka gwałtownie rośnie.

Plan działania wydaje się jednak prosty. W końcu ćwiczyła go już tyle razy. Musi jedynie nawiązać rozmowę z mężczyzną i nie być za szybko bezpośrednią. W końcu to on musi złożyć propozycję, a nie na odwrót. I najważniejsze – zarejestrować całą rozmowę.

Jednak w grze gęstej od mrocznego uwodzenia, manipulacji i niedopowiedzeń role zaczynają się niebezpiecznie odwracać.

Nowość od JP Delaneya to fascynujący thriller psychologiczny, który wciągnie nawet najbardziej wymagającego Czytelnika. Jeśli poszukujecie nietuzinkowych historii, gdzie napięcie utrzymuje się aż do ostatniej strony, trafiliście idealnie. W żywe oczy to książka doskonała na zabicie nudy. JP Delaney udowadnia, że jego międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Pokazuje również, że ma jeszcze w zanadrzu wiele pomysłów, którymi jeszcze niejednokrotnie zaskoczy.

Przypominamy, że powieść pt. W żywe oczy na polskim rynku pojawi się 4 września bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!