Odkrywca - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Katherine Rundell pt. Odkrywca jest już dostępna na naszym rynku. To doskonała propozycja dla najmłodszych Czytelników oraz ich rodziców. Jak wiadomo, miłość do książek najlepiej zaszczepiać już od najwcześniejszych lat. Prawdą jest jednak również to, że dzieci to najbardziej wymagający Czytelnicy. Ich uwaga rozprasza się w błyskawicznym tempie. I nie każda historia jest w stanie je zaciekawić. Jednak Katherine Rundell ma już spore doświadczenie w tworzeniu książek dla najmłodszych. To jej bowiem zawdzięczamy międzynarodowy bestseller pt. Dachołazy, który pokochały dzieci na całym świecie. Teraz autorka po raz kolejny stworzyła niezwykłą opowieść, która zabierze Wasze dzieci w porywającą i fascynującą podróż. Koniecznie to sprawdźcie!

Nowość od Katherine Rundell – Odkrywca jest w każdym z nas!

Fred niemal od zawsze marzył o tym, by zostać odkrywcą. Odkrywcą, który zapisałby się na kartach historii, jako nieustraszony dowódca wielkiej wyprawy. Chciał być niczym bohaterowie książek, które czytał. Jego marzenie już wkrótce staje się możliwe do zrealizowania. Samolot, którym leciał chłopiec, rozbija się w Puszczy Amazońskiej. Wśród ocalałych znajdują się również Con, Lila i Max. Teraz cała czwórka musi poradzić sobie w dzikiej dżungli. A Fred może w końcu wykorzystać wiedzą, jaką zdobył, dzięki przygodowym książkom. Bohaterowie muszą znaleźć sposób na przetrwanie i powrót do domu. I wszyscy liczą, że starszy od nich Fred, ma do tego odpowiedni zmysł przetrwania i wiedzę. Wkrótce jednak okazuje się, że czas prawdziwej próby dopiero nadejdzie.

Nowość od Katherine Rundell to niesamowita historia o sile przyjaźni, zaufaniu i lojalności. To również opowieść o wierności sobie i swoim ideałom, a także o miłości do natury i potrzebie jej ochrony. Książka jest niezwykle realistyczna, gdyż autorka podczas prac nad nią, odwiedziła Amazonię. Czytelnicy wraz z bohaterami przenoszą się do serca dżungli i tam przeżywają niezwykłe przygody. Doskonała narracja i wartka akcja, dostosowana do najmłodszych czytelników, sprawia, że każde dziecko wsiąknie w ten niezwykły świat.

Nowość od Katherine Rundell pt. Odkrywca znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!