Nocna runda - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Lee Childa nosić będzie tytuł Nocna runda i na polskim rynku pojawi się 4 kwietnia 2018 roku. To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów twórczości pisarza oraz tych, którzy pokochali serię ze słynnym już byłym żandarmem wojskowym, Jackiem Reacherem. Zgadza się! Nowość od Lee Childa, która mamy przyjemność Wam dzisiaj zaprezentować, to już kolejny tom przygód tego bohatera. Ale to nie koniec dobrych wiadomości. Kolejne pozytywne informacje płyną od polskiego wydawcy pisarza. Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowość od Lee Childa i spotkanie z autorem

Jak już wspomnieliśmy, nowa powieść pisarza to nie jedyny powód do radości dla wszystkich miłośników thrillerów połączonych z elementami kryminałów. Okazuje się, że Lee Child już niebawem odwiedzi nasz kraj osobiście. Spotkanie z pisarzem odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 18.00 w Centrum Handlowym Arkadia, w Warszawie. Co więcej, wstęp na to wydarzenie jest zupełnie bezpłatny! Czytelnicy mogą liczyć oczywiście na podpis autora, więc warto mieć ze sobą własny egzemplarz książki. Spotkanie zostało zorganizowane oczywiście w związku z promocją najnowszej książki pt. Nocna runda. Warto wspomnieć, że to już 22 tom bestsellerowej serii, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie.

O czym zaś opowiada sama historia? Jack Reacher właśnie rozstał się z Michelle Chang i postanowił opuścić Milwaukee. Mężczyzna włóczy się bez celu po stanie Wisconsin. Jednak już wkrótce pojawia się sprawa, która wzbudza jego ciekawość. Bohater pewnego dnia na jednym z postojów wysiada, by rozprostować kości. Jego wzrok przykuwa okno wystawowe miejscowego lombardu. Widnieje w nim damski sygnet szkolny West Point, uczelni, którą sam ukończył. Byłego żandarma intryguje kto i dlaczego mógłby zastawić tak cenną pamiątkę. Postanawia odkryć, jak to się stało, że sygnet kadetki dostał się do lombardu w jakiejś dziurze. A że Jack Reacher obecnie nie ma nic lepszego do roboty, wydaje się, że to dla niego doskonałe zajęcie. Odkupuje więc sygnet i postanawia odnaleźć jego właścicielkę. Jedyną wskazówką jest grawerunek: S.R.S.2005.

Nowość od Lee Childa pt. Nocna runda znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!