Nowość od Magdy Stachuli to nie lada gratka dla wszystkich miłośników thrillerów. Polska mistrzyni thrillerów psychologicznych powraca z nową powieścią i robi to z wielkim przytupem. Książka pt. W pułapce będzie dostępna od 19 czerwca 2018 i już osiągnęła status bestsellera. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dzisiaj jest na to świetny moment. Warto tutaj również wspomnieć, że autorka cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w rodzinnym kraju. Jej historie zachwycają także czeskich Czytelników, a już niedługo pojawią się również na włoskim rynku. Dlatego nie zwlekajcie ani chwili i koniecznie sprawdźcie sami, na czym polega fenomen tej autorki!

 Nowość od Magdy Stachuli – historia, która przeraża, uzależnia i intryguje

Główna bohaterka powieści, Klara, budzi się rano na klatce schodowej. Dziewczyna zupełnie nie pamięta, co działo się w nocy i nie wie, jak wróciła do domu. Wkrótce też z przerażeniem odkrywa, że od imprezy, na którą wyszła w sobotę, minęły dwa dni. Ponadto bohaterka na swoim ciele odkrywa dziwne ślady. Nieco później Klara dowiaduje się, że rok wcześniej podobny los spotkał inną kobietę. I właśnie wtedy postanawia się z nią skontaktować. Okazuje się jednak, że to nie jest takie proste, a sprawa wydaje się bardziej skomplikowana, niż na pierwszy rzut oka.

Ktoś podrzuca Klarze dziwny prezent. Co stało się z poprzednią dziewczyną? Czy bohaterka będzie następna? I właściwie, co tak naprawdę jej grozi?

Nowość od Magdy Stachuli pt. W pułapce to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników rodzimej literatury z gatunku thrillerów psychologicznych. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Nie bez powodu została również okrzyknięta w kraju mistrzynią gatunku. Jej historie wzbudzają niepokój, jednocześnie popychając Czytelnika do zagłębiania się w kolejne, mroczne rozdziały. Napięcie towarzyszy odbiorcom aż do ostatniej strony, a zakończenie jest nieprzewidywalne i zaskakujące.

Nowość od Magdy Stachuli znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!