Nowa powieść Remigiusza Mroza Wybaczam ci Wybaczam ci

Nowiny, nowiny! Nowy thriller Remigiusza Mroza już 14 lipca trafi do księgarń! Niecałe dwa miesiące po premierze jego ostatniej książki pt. Ekstremista, czyli trzeciej części serii o Gerardzie Edlinguświatło dzienne ujrzy Wybaczam ciNa pytanie internautki zadane na profilu Facebookowym pisarza, czy będzie to powieść samodzielna, czy wstępnie samodzielna – Mróz z dwóch opcji wybrał tę drugą. Zatem biorąc pod uwagę tempo jego pracy twórczej, nie jest powiedziane, że za… kolejne 2 miesiące od premiery nie pojawi się kontynuacja 😉 . Ale, ale! Pożyjemy, zobaczymy. Kto natomiast nie przeżyje w nowej opowieści mistrza polskiego kryminału?

Wybaczam Ci Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Wybaczam ci

Ina Kobryn, główna bohaterka thrillera Remigiusza Mroza pt. Wybaczam ci prowadzi spokojne, całkiem zwyczajne życie. Realizuje się w swojej pracy zawodowej, a w domu żyje ze swoim ukochanym mężem, z którym starają się o dziecko. Wydawać się może, że nie ma żadnego powodu do zmartwień czy niepokoju. Jednak pewnej nocy zmienia się wszystko. Kobieta siada do laptopa, i zauważa na koncie Facebookowym swego męża, z którego ten nie zdążył się wylogować, krótką wiadomość od nieznajomej dziewczyny. Jej treść to „wybaczam ci”. Mimo dość intrygującego komunikatu, stara się w to nie zagłębiać i zajmuje się swoimi sprawami.

Jednak rano po przebudzeniu trafia na informację, że tajemnicza nadawczyni popełniła samobójstwo na samym środku placu Konstytucji w Warszawie. Zdenerwowana Ina usilnie stara się odszukać tę wiadomość, jednak ta znika bez śladu. Jej mąż natomiast uparcie twierdzi, że kompletnie nie ma pojęcia, o co chodzi żonie. Zaprzecza, że znał samobójczynię i że widział wiadomość.

Inie powoli zaczyna rozpadać się cały świat, który zbudowała do tej pory. Odkrywa bowiem, że to nie jedyna tajemnica, którą ukrywał przed nią partner…

Remigiusz Mróz i Wybaczam ci w social media

Remigiusz Mróz już wczoraj zapowiedział, że na dzisiaj, na godzinę 13 szykuje swoim fanom informacje na temat wakacyjnej premiery, czym przez dobę trzymał nas w napięciu!

Zgodnie z zapowiedzią, spełnił obietnicę i równiutko o wyznaczonej porze opublikował post, w którym potwierdził, że jest jednym z najpłodniejszych polskich twórców. Zanim Wybaczam ci trafi w Twoje ręce, zobacz filmową zapowiedź:

Wybaczam ci pojawi się w księgarniach już 14 lipca. Przedpremierowo egzemplarz powieści możesz zamówić pod tym linkiem.

Zobacz także: