PolecamyPoradniki

O dziewczynkach i chłopcach – propozycja dla rodziców

O dziewczynkach i chłopcach dla chłopców i dziewczynekO dziewczynkach i chłopcach dla chłopców i dziewczynek to nasza propozycja na dziś. Autorką książki jest Asia Olejarczyk, która świetnie wstrzeliła się w zapotrzebowanie książkowego rynku.

O dziewczynkach i chłopcach, dla kogo?

Książka przeznaczona jest dla chłopców jak i dziewczynek. Ale tak naprawdę, autorka dedykuje ją przede wszystkim rodzicom, wychowawcom oraz nauczycielom przedszkolnym. Każdy, kto posiada dzieci wie, że nie łatwo rozmawiać z nimi na poważne tematy. A przecież w życiu wszystkich maluchów przychodzi taki czas, że zaczynają zadawać najróżniejsze pytania. Dotyczą one rówieśników, rodziny, życia czy płci. O dziewczynkach i chłopcach ma na celu ułatwienie rodzicom takich rozmów. Książka posiada mnóstwo pomocnych ilustracji, dzięki którym dziecko z łatwością zrozumie, o czym mówi dorosły. Ponadto, autorka wyjaśnia wiele istotnych zagadnień. Uwzględniła przy tym wrażliwość maluchów oraz ich możliwości odbioru danego przekazu.

O dziewczynkach i chłopcach dla chłopców i dziewczynek to książka, która bez wątpienia wspomoże proces wychowawczy. Dzięki niej pomożecie pociechom odkryć w sobie miłość oraz czułość. Autorka podpowiada, jak nauczyć dzieci ochrony własnej intymności. A przede wszystkim, pomaga rodzicom mówić prostym językiem o ważnych i trudnych sprawach.

Asia Olejarczyk stworzyła świetny poradnik dla dorosłych, który idealnie sprawdzi się również, jako książka dla dzieci. A jeśli macie już za sobą etap trudnych pytań, nic straconego! Książka O dziewczynkach i chłopcach znakomicie sprawdzi się w roli prezentu dla przyszłych rodziców. Gorąco polecamy! Z tą pozycją już zawsze będziecie mieli przygotowaną odpowiedź na pytania dotykające nawet najbardziej delikatnych kwestii.

Książkę znajdziecie tutaj.