Ofiara - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ofiara to najnowsza książka, której autorem jest Max Czornyj. Autor serca Czytelników skradł powieścią pt. Grzech. Teraz powraca z kolejną propozycją i nie ma wątpliwości, że znów zachwyci odbiorców. Najnowsza książka autora pojawi się w sprzedaży już 5 kwietnia 2018 roku i przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom nietuzinkowych oraz mrocznych kryminałów. Jeśli właśnie zaczynacie przygodę z tym gatunkiem, koniecznie sprawdźcie twórczość tego autora! Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Ofiara - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ofiara – co jest ważniejsze: ofiara, czy ołtarz, który ją uświęca?

W Lublinie dochodzi do serii okrutnych zabójstw, którą tuż przed Bożym Narodzeniem przerywa policyjna obława. Szybko jednak okazuje się, że spokój nie potrwał zbyt długo. Wszystko wskazuje na to, że w mieście najprawdopodobniej pojawił się naśladowca. I jest równie sadystyczny i przebiegły, jak pierwszy zbrodniarz. Ponadto nikt nie dopuszcza do siebie myśli, że morderca pozostał na wolności.

Wkrótce zostaje porwana kolejna kobieta. Sprawca najwyraźniej chce wciągnąć w swoją makabryczną grę Eryka Deryłę. A impulsywny komisarz nie waha się ani chwili i podejmuje wyzwanie. Jednak jego głowę zaprząta również bezpieczeństwo własnej rodziny, o które musi zadbać. I to bez względu na koszty, jakie przyjdzie mu za to ponieść.

Szybko staje się jasne, że bohater został uwikłany w upiorną grę. Widmo dyscyplinarnego zwolnienia zaczyna przybierać realne kształty. Komisarz stara się więc ze wszystkich sił przechytrzyć seryjnego mordercę. Jednak w tej rozgrywce łatwo zgubić się między rzeczywistością a makabryczną scenerią. Aby wygrać, Deryło musi zrozumieć zasady, które kierują zbrodniarzem.  Trudno połapać się w tym wszystkim. Bo cóż bowiem jest ważniejsze, ofiara czy ołtarz, który ją uświęca?

Przypominamy, że książka pt. Ofiara dostępna będzie od 5 kwietnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Powieść polecamy gorąco wszystkim miłośnikom kryminałów, które intrygują i wciągają bez reszty. Gwarantujemy, że przy tej historii nie będziecie się nudzić. Autor umiejętnie prowadzi akcję i trzyma w napięciu aż do ostatniej strony. Koniecznie sprawdźcie to sami!