Artykuły

Podziel się sercem – szczytna akcja Księgarni TaniaKsiazka.pl!

Podziel się sercem – pod takim hasłem przebiega najnowsza akcja zorganizowana przez ekipę internetowej księgarni TaniaKsiazka.pl. Trzeba przyznać, że mają rozmach i oczywiście, wielkie serca! Skąd wziął się pomysł? Wszystko dzięki popularnej ostatnio w sieci akcji zbierania lajków oraz komentarzy. Jak się okazuje, chwilową, internetową modę można przekłuć w szczytny i ambitny cel. Dlatego też wszystkich bardzo serdecznie zachęcamy do przyłączenia się i wzięcia udziału w całym przedsięwzięciu. A o co chodzi? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

Podziel się sercem i wesprzyj dom dziecka

Dokładnie tak. Wystarczy polubić, skomentować i udostępnić TEN post by wesprzeć Dom Dziecka w Supraślu. W jaki sposób? Wspominaliśmy już o popularnej ostatnio akcji zbierania komentarzy i lajków. W ten sam sposób działa przedsięwzięcie zorganizowane przez ekipę ksiegarni TaniaKsiazka.pl. Po uzyskaniu 10 000 polubień, 5000 komentarzy i 1000 udostępnień przekażą oni artykuły papiernicze, bloki rysunkowe, kolorowanki, wycinanki, puzzle, zabawki oraz książki o łącznej wartości 1000 złotych na Dom Dziecka w Supraślu. Trzeba przyznać, że cała akcja jest naprawdę szczytna, a internetową modę przekształcono tu w niesamowitą, charytatywną akcję, która może wywołać uśmiech na wielu dziecięcych twarzach.

Cała akcja potrwa do końca lutego 2017 roku. Jest więc jeszcze sporo czasu! Pamiętajcie, że to właśnie od was, drodzy czytelnicy, zależy jej powodzenie. Dlatego też zróbcie hałas i sprawcie, że dowiedzą się o niej użytkownicy Internetu w całej Polsce i na świecie! Podsyłajcie link znajomym, pokazujecie rodzinie i przyjaciołom, niech oni również włączą się do zabawy! Przekonajcie się jak niewiele trzeba by pomóc drugiemu człowiekowi.

Przypominamy, że chodzi o TEN post. Serdecznie zachęcamy do wspólnej zabawy!