Książki dla dzieciPolecamyPromocje

Promocja na książki, puzzle i zabawki z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek

Promocja na książki, puzzle i zabawki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu, ale taka promocja, jak ta, czyli przecena produktów dla dzieci, w tym książek, puzzli i zabawek nawet o 40% to doskonała okazja, żeby zrobić pierwsze świąteczne zakupy i sporo zaoszczędzić. A ponieważ oferta Taniej Książki jest naprawdę ogromna, z pewnością znajdziecie coś dla Waszych małych i dużych pociech. Wybrałam kilka niezwykle interesujących propozycji, sprawdźcie koniecznie. 🙂 Promocja na książki, puzzle i zabawki potrwa do 9 listopada, a została zainspirowana Międzynarodowym Dniem Postaci z Bajek.

Promocja na książki, puzzle, zabawki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Promocja na książki, puzzle i zabawki: Mega Bloks. Tomek i Przyjaciele. Tomek. Zbuduj i jedź

Niektóre postacie z bajek zostają z nami już na zawsze. Później zdarza się nawet, że z przyjemnością a czasami ze łzą w oku oglądamy naszych bajkowych przyjaciół z dzieciństwa razem z naszymi dziećmi. Co prawda za moich czasów bajka Tomek i przyjaciele nie była wyświetlana, ale przyznam szczerze, że to jedna z najcieplejszych i najfajniejszych bajek, jaka jest emitowana obecnie na kanałach bajkowych i teraz należy do moich ulubionych. 🙂 Jestem więc pewna, że wśród Waszych dzieci znajdą się fani takiego zestawu: Mega Bloks. Tomek i Przyjaciele. Tomek. Zbuduj i jedź. Dzięki tej wielkiej lokomotywce dzieci będą miały wspaniały, duży pociąg do zabawy, a jakby tego było mało, będą mogły układać na niej kolorowe klocki. Dla wielu z nich będą to pierwsze klockowe konstrukcje.

Promocja na książki, puzzle i zabawki: Mały Książę: Droga do Gwiazd Bauza Antoine Bruno Cathala

Mały Książę to jedna z najbardziej niezwykłych i unikalnych książek, jakie kiedykolwiek zostały napisane. Jej twórcy Antoinemu de Saint Exupery dała literacką nieśmiertelność, a wszystkim Czytelnikom na świecie książkę, w której wciąż można odkrywać nowe wartości, a niektóre z nich zrozumieć dopiero w dorosłym życiu, po nabyciu kilku życiowych doświadczeń. Ta gra będzie doskonałym nawiązaniem do tej bajki i świetną rozrywką dla dzieci powyżej 6 lat i ich rodziców. Gry planszowe przeżywają obecnie prawdziwy renesans, wszyscy grają w planszówki i mali i duzi. Ta gra pozwoli na spędzenie czasu w gronie rodzinnym i będzie wspaniałą alternatywą dla tabletów, komórek i innych “pożeraczy czasu”. Gra polega na zbieraniu gwiazd, poruszając się przy tym samolotem i zatrzymując się na chmurach.

Promocja na książki, puzzle i zabawki: Wszyscy ziewają Anita Bijsterbosch

Oczywiście przeglądając TanioKsiążkową listę promocyjną, nie można zapomnieć o książkach. Ostatnio ogromnym zainteresowaniem cieszą się książeczki interaktywne np. z otwieranymi okienkami. Ta propozycja: Wszyscy ziewają Anity Bijsterbosch to oczywiście coś dla tych młodszych Czytelników, szczególnie tych, którzy bardzo długo nie chcą zasnąć, wydłużając niesamowicie dzień swoich rodziców. Tak więc z tą książeczką sen przyjdzie bardzo szybko! Każde otwierane okienko to nowe ziewające zwierzątko.

Promocja na książki, puzzle i zabawki: Nowe przygody Bolka i Lolka Ewa Karwan-Jas, Grzegorz Gortat, Wojciech Bonowicz

Z książeczek dla tych starszych dzieciaków, już czytających samodzielnie, z pewnością fajną propozycją będzie niezwykle popularna książka Nowe przygody Bolka i Lolka Ewy Karwan-Jas i Grzegorza Gortata. Bolek i Lolek to fajne chłopaki, a ich przygody się nie starzeją. Szczególnie że teraz mają te zupełnie nowe i podbijają serca kolejnego pokolenia dzieci!

 

 

 

Przejrzyjcie bajkową listę TaniaKsiazka.pl i wybierzcie wspaniałe zabawki, książki i puzzle dla swoich dzieci. Być może uda Wam się już znaleźć kilka świątecznych prezentów. Wszystkie propozycje znajdziecie TUTAJ>

Promocja na książki, puzzle