Promocje

Nowa urodzinowa promocja na TaniaKsiazka.pl

dostawa cp

TaniaKsiazka.pl w tym roku skończyła równo 10 lat. Z tej okazji przygotowała dla wszystkich czytelników olbrzymią dawkę niesamowitych atrakcji. Od dnia 23 kwietnia do 12 maja, Tanio Książkowi klienci będą mieli okazję skorzystania z wielu, specjalnie przygotowanych, urodzinowych promocji.

Nie zdążyliśmy jeszcze dokładnie zapoznać się i nacieszyć wszystkimi urodzinowymi niespodziankami, a już jesteśmy świadkami kolejnych. Świętowanie 10 urodzin z TaniaKsiazka.pl z każdym dniem robi się coraz bardziej interesujące i ekscytujące. Co tym razem serwuje nam gospodarz tej imponującej, książkowej uczty?

Kolejną atrakcją podczas 3 tygodniowych urodzin Taniej Książki jest darmowa dostawa. Potrwa ona od 29 kwietnia do 4 maja włącznie! Wystarczy w tym czasie złożyć zamówienie powyżej 99 zł, a obowiązywać będzie darmowa dostawa na wszystkie krajowe formy wysyłki (niezależnie od formy płatności). Teraz powrót do domu z Tanio Książkowymi prezentami nie będzie stanowił problemu.

W tej chwili dostępne są także inne atrakcje pozwalające nabyć książki, akcesoria, gadżety i zabawki w bardzo niskiej cenie. Promocja 10 000 produktów do 10 zł to prawdziwa okazja dla poszukiwaczy skarbów na znalezienie tej wymarzonej i unikatowej perełki. Dodatkowo, na osoby, które zdecydują się złożyć zamówienie przekraczające 20 zł, czeka losowo wybrana zakładka magnetyczna. Natomiast do zamówienia powyżej 79 zł dołączone zostaną TanioKsiążkowy kubek lub bawełniana torba.

Czekamy na kolejne wiadomości od księgarni TaniaKsiazka.pl i liczymy, że znowu nas zaskoczy niepowtarzalną, urodzinowa atrakcją.