Zakupowe Przesilenie
Zakupowe przesilenie - sprawdź promocję tutaj >>

www.dziennikzachodni.pl

Zbliża się Noc Kupały, czyli słowiańskie święto związanie z letnim przesileniem słońca. Jest to święto wody, ognia, księżyca i słońca, urodzaju, płodności i miłości. Z tej okazji nasza ulubiona księgarnia TaniaKsiazka.pl tez szykuje przesilenie… Zakupowe przesilenie! Udało nam się dotrzeć do informacji, że już zapełniają magazyn perełkami w super cenach i książki w przesileniu będą tańsze nawet o 60%!

 

Zakupowe przesilenie!

Sprawdź promocję tutaj >>

Noc Kupały była hucznie świętowana przez Słowian. Palili oni ogniska, w których palili zioła. Niezamężne dziewczyny plotły wianki, które później puszczały nurtem rzeki z palącymi się świecami. Wyłowienie wianka przez młodzieńca, wróżyło szybkie zamążpójście. Mniej szczęścia miały te dziewczęta, których wianki utonęły lub spłonęły – im wróżono staropanieństwo. W tę noc odbywały się poszukiwania legendarnego kwiatu paproci, który był miał magiczną moc i mógł zapewnić znalazcy wielce bogactwo. Noc Kupały to także święto zakochanych i miłości.

I właśnie z miłości Tania Książką też świętuje przesilenie. Ale nie będzie to przesilenie letnie a Zakupowe Przesilenie. Z miłości do książek, TanioKsiążkowa ekipa przecenia właśnie mnóstwo tytułów. Ceny spadną aż o 60%, więc będzie to piękne świętowanie! Promocja będzie trwała tylko jeden dzień, tak jak przesilenie!

Zobaczcie jaki szalony filmik nagrała TanioKsiążkowa ekipa:

Zakupowe przesilenie z miłości do książek!

Szykujcie się więc na 20 czerwca – tego dnia ceny spadną, ale nie potrwa to długo! Promocja potrwa od 8.00 rano do 24.00! Zakupowe przesilenie nie zdarza się często, więc trzeba się do niego dobrze przygotować. Naładować baterię w laptopie, wyciągnąć drobne z każdej kieszeni i puszki ukrytej w domu, a nawet rozbić świnkę skarbonkę! Ceny będą tak niskie, że starczy Ci tych drobnych na dużo więcej książek niż normalnie! Więc się wyśpij, najedz i do boju – pakuj koszyk po brzegi i ciesz się Zakupowym Przesileniem!

 

Wszystkiego o promocji dowiedz się tutaj:

>>Nadchodzi Zakupowe Przesilenie! Książki do 60% taniej!<<