Psiego najlepszego - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

Pełna miłości i humoru, merdających ogonków i wesołego szczekania, wciągająca opowieść o przyjaźni i uczuciach. Autor bestsellerowej książki Był sobie pies, powraca z kolejną ujmującą historią – Psiego najlepszego, czyli Był sobie pies na święta. Premiera już w listopadzie!

Psiego najlepszego, czyli Był sobie pies na święta – o fabule

Całe życie Josha Michaelsa wywraca się do góry nogami gdy pewnego dnia poznaje Lucy – ciężarną suczkę, która szuka domu. Głębokie spojrzenie brązowych oczu pełnych czułości nie pozostawia mu wyboru. Mimo braku doświadczenia i początkowej niechęci Josh decyduje się zająć suczką i jej szczeniętami najlepiej jak potrafi. Poszukując pomocy  poznaje kolejną kobietę, która odmieni jego życie – piękną Kerri. Z jej pomocą nauczy się w jaki sposób otoczyć opieką psią rodzinę. Przed nim podróż pełna radości i smutku, w której towarzyszyć będzie mu jego wierna przyjaciółka Lucy. Jak potoczą się dalsze losy szczeniąt i Josha? Czy sfora słodkich piesków całkowicie zmieni jego życie?

Psiego najlepszego, czyli Był sobie pies na święta

Bruce Cameron to autor bestsellerowej książki Był sobie pies, która spędziła ponad 52 tygodnie na liście bestsellerów New York Timesa i skradła serca milionom Czytelników na całym świecie. Na jej podstawie powstał, bijący rekordy popularności film, którego reżyserii podjął się Lasse Hallstrom, trzykrotnie nominowany do Oscara twórca takich przebojów jak Czekolada, Podróż na sto stóp, Wciąż ją kocham czy Co gryzie Gilberta Grape’a. Miłość Camerona do czworonogów, a w szczególności suczki Cammie, były inspiracją do napisania licznych wzruszających historii o psach. Jego najnowsza powieść Psiego najlepszego, czyli Był sobie pies na święta ukaże się 15 listopada.

Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta to idealna pozycja na świąteczne rodzinne wieczory i prezent dla wszystkich miłośników psów i nie tylko. To opowieść rozkoszna niczym kosz niesfornych szczeniaków, które tylko czekają aż udasz się na wycieczkę do ich świata.

Ta urocza opowieść jest napisana z humorem i głębokim zrozumieniem wartości psiej miłości. To uczucie zmienia wszystko. The New York Times

Ta książka pokazuje, że bezwarunkowa miłość, którą dostajemy od naszych pupilów może naprawdę wiele zmienić w życiu. Kirkus Reviews