Pucio umie opowiadać - kup na TaniaKsiazka.pl

Pucio umie opowiadać to najnowsza pozycja ze słynnej serii dla dzieci. Książka w sprzedaży pojawi się już 4 września 2019 roku i z pewnością ucieszy wszystkich rodziców zaczytanych maluszków. Poza tym to także świetna propozycja dla wszystkich tych rodziców, którzy chcieliby, aby ich pociecha szybko i sprawnie nauczyła się wykorzystywać umiejętność mowy, do opowiadania. Jesteście ciekawi, co tym razem Marta Galewska-Kustra przygotowała dla dzieci w swojej publikacji? Koniecznie to sprawdźcie!

Pucio umie opowiadać - kup na TaniaKsiazka.pl

Pucio umie opowiadać – ulubiony towarzysz dzieci powraca

Prezentowana dziś książka, to już piąta część z edukacyjnej serii dla dzieci, w której maluchy poznają sympatycznego Pucia. Tym razem tytuł Pucio umie opowiadać to dla dzieci umiejących już mówić idealna okazja do ćwiczenia umiejętności opowiadania. A do tego wszystkiego zachęcają perypetie, związane z pojawieniem się zupełnie nowego członka rodziny. Poza tym pod każdą dużą ilustracją znajdują się dodatkowe obrazki mobilizujące do opisywania przeżyć bohaterów własnymi słowami. Nie zabraknie również pytań, skłaniających do rozmowy z rodzicem na temat szczególnie interesujący każdego malucha: własne przyjście na świat.

Czego jeszcze możecie spodziewać się po najnowszej książce z serii? Opowiadanie wymaga m.in. rozumienia związków przyczynowo-skutkowych i relacji czasowych. Możecie dzieciom oczywiście pomóc, zadając pytania typu: „Co się wydarzyło na początku?”, „Co potem zrobił Pucio?”, „Dlaczego?” oraz używając zwrotów: „najpierw”, „później”, „na koniec”. Przede wszystkim jednak pozwólcie swoim pociechom na samodzielność w opowiadaniu, zadawaniu pytań i wyjaśnianiu napotkanych w książce sytuacji.

Seria z Puciem w roli głównej cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród najmłodszych czytelników, jak i ich rodziców. Ponieważ dzięki tym specjalnym i pomocnym publikacjom, maluchy nie tylko zaczynają pierwsze kroki z książką, ale przede wszystkim szlifują swoje umiejętności mowy i poznają świat.

Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z książkami Marty Galewskiej-Kustry, koniecznie nadróbcie zaległości! Dziś jest do tego idealna okazja. Przypominamy, że pozycja Pucio umie opowiadać będzie dostępna od 4 września bieżącego roku i znajdziecie ją tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe książki z serii. Sprawdźcie!