Trzeci sezon 13 powodów - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Trzeci sezon 13 powodów już niebawem pojawi się na platformie Netflix. To bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich wielbicieli produkcji. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośnicy seriali dla młodzieży. Warto tutaj jednak wspomnieć, że początek ekranowej serii dała książka, której autorem jest Jay Asher. To właśnie na jej podstawie powstał pierwszy sezon produkcji, a dzięki ekranizacji książka zyskała międzynarodowy rozgłos. Czego więc możecie się spodziewać po najnowszej odsłonie przygód głównych bohaterów? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Trzeci sezon 13 powodów - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Trzeci sezon 13 powodów – kilka słów o produkcji oraz zwiastun

Serial, jak i książka, zdobyła ogromne uznanie wśród odbiorców. Niemniej jednak historia wzbudza wiele emocji i jej ekranizacja była sporym wydarzeniem. Ponieważ 13 powodów w sposób niebanalny pokazał problemy, z jakimi borykają się współczesne dzieciaki. Odbiorcy poznają historię poprzez pryzmat nagrań samobójczyni, Hannah Baker. To właśnie na nagraniach opisała zachowanie kolegów, które przyczyniły się do podjęcia przez nią takiej, a nie innej decyzji. Całą historię czytelnicy i widzowie śledzą za pośrednictwem kolegi Hannah, Claya Jensena. Temat samobójstwa wśród nastolatków wciąż owiany jest tajemnicą i niedomówieniami. Rodzice zazwyczaj są w szoku, znajomi przerażeni, a szkoła bezradna wobec bólu i cierpienia, z którym przychodzi zmierzyć się wszystkim wokół. Pojawia się wówczas pytanie: dlaczego?

Czego zatem możecie spodziewać się w najnowszym sezonie? Tego dowiecie się, oglądając oficjalny zwiastun trzeciego sezonu, który już pojawił się w sieci i który prezentujemy Wam poniżej. Zdradzimy jedynie, że Szkołą Liberty High wstrząśnie kolejne, dramatyczne wydarzenie. Chodzi tu o morderstwo Bryce’a Walkera. To będzie z pewnością mocne widowisko, które po raz kolejny wywoła sporo emocji wśród widzów. Ponieważ w zwiastunie widzimy matkę Walkera, która zrozpaczona nad trumną syna mówi: Chcę wiedzieć, dlaczego mój syn nie żyje. Jeśli cokolwiek wiecie, proszę, powiedzcie. Cóż, jak można się domyślać, bohaterowie z pewnością coś wiedzą. A jeśli nie, zaczną szybko odkrywać mroczne tajemnice.

Trzeci sezon 13 powodów na platformie Netflix będzie dostępny od 23 sierpnia bieżącego roku. Natomiast tutaj znajdziecie książkę Jaya Ashera.