Był taki moment, kiedy połykałam takie książki, jak Real, jedna za drugą… dosłownie, unikając wzroku mojego męża, który śmiał się pod nosem. Uwierzcie mi, jest wiele książek – romansów erotycznych, przez które nie da się przebrnąć. I nie chodzi wcale o to, że zaczynamy się histerycznie śmiać, ale o to, że po prostu nudzimy się na śmierć. Ta książka taka nie jest.

Real – recenzja książki Katy Evans

9788361386858Napisanie romansu erotycznego, który wciąga, nie nudzi, ale sprawia, że oprócz relacji seksualnej bohaterów, chcemy także dowiedzieć się czegoś prawdziwego o nich – nie jest proste. Brawo Katy, udało Ci się stworzyć prawdziwych bohaterów, wciągnąć nas do zakazanego świata pełnego seksu, bezkompromisowej miłości, kipiącego pożądaniem i nieustającą gorączką.

Katy po mistrzowsku buduje seksualne napięcie pomiędzy dwojgiem bohaterów. Kiedy powoli przekładamy kolejne strony książki, nie możemy się doczekać kolejnych zdań, kolejnych scen i pewnie gdyby nie obawa przed ośmieszeniem, po prostu klaskalibyśmy w dłonie i zaczęlibyśmy histerycznie skakać w kółko. Ta książka ma w sobie wszystko, czego oczekujemy po romansie erotycznym: dwoje interesujących bohaterów, ciekawą historię, doskonale rozbudowaną relację erotyczną i wszystko to, co fanki romansów lubią najbardziej.

Uff… było gorąco. Pokój wydawał się zbyt mały, a w powietrzu brakowało jakby tlenu.

Remington Tate – Raptide

Remington jest przystojny, seksowny i silny. Walczy na ringu, nie dając szans przeciwnikom. Okazuje się jednak, że prawdziwe wyzwania, z którymi musi się zmierzyć, tkwią głęboko w nim samym. Remy skrywa tajemnicę, której nie ujawnia nikomu. Dopiero, kiedy spotyka na swojej drodze rehabilitantkę sportową – Brooke – czuje potrzebę, żeby opowiedzieć jej coś prawdziwego o sobie – something Real.

Brooke Dumas

Brooke pewnego dnia widzi na ringu słynnego Raptide’a. Wszystkie kobiety wołają jego imię, ale ku swojemu zaskoczeniu, dostrzega, że bokser patrzy tylko na nią. Brooke ma za sobą kilka niespełnionych sportowych marzeń, dlatego, teraz chce pomagać innym sportowcom, być może w ten sposób pomagając także samej sobie. Kiedy spotyka Remingotna, chłopak zwala ją z nóg swoim zwierzęcym magnetyzmem. Okazuje się jednak, że w środku jest złamany, tak jak ona.

Obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanek romansów, romansów erotycznych, mężczyzn z tatuażami i gorących, seksownych scen.